Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Śródziemia: Cienia Wojny z nożem na gardle, ale im presja nie przeszkadza

5 postów w tym temacie

Wszystko fajnie, na pewno obie gry z serii Śródziemie odniosły/odniosą duży sukces (tak, nie grałem w pierwszą część jeszcze), ale chciałbym by Monolith powrócił do swoich starszych marek czyli np. Shogo, No One Lives Forever, Claw, może i by udało im się odkupić prawa do F.E.A.R'a, wtedy byłbym szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knightshade napisał:

Wszystko fajnie, na pewno obie gry z serii Śródziemie odniosły/odniosą duży sukces (tak, nie grałem w pierwszą część jeszcze), ale chciałbym by Monolith powrócił do swoich starszych marek czyli np. Shogo, No One Lives Forever, Claw, może i by udało im się odkupić prawa do F.E.A.R'a, wtedy byłbym szczęśliwy :)

F.E.A.R. potrzebowałby reebotu, pełnego krwi i mrocznych zakamarków korporacji z dużą dawką elementów nadprzyrodzonych w tle. W taką grę zagrałbym na pewno? Shogo? Wyśmienicie, też bym chętnie pograł, oryginał był bardzo fajny no i grafika była ładna. Co do Cienia Mordoru, panowie chyba troszkę przesadzają, starsi gracze pamiętają ich za wiele fajnych tytułów w tym wyżej wymienione i to nie jest jakiś tam benjaminek tylko dobre studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:
Knightshade napisał:

Wszystko fajnie, na pewno obie gry z serii Śródziemie odniosły/odniosą duży sukces (tak, nie grałem w pierwszą część jeszcze), ale chciałbym by Monolith powrócił do swoich starszych marek czyli np. Shogo, No One Lives Forever, Claw, może i by udało im się odkupić prawa do F.E.A.R'a, wtedy byłbym szczęśliwy :)

F.E.A.R. potrzebowałby reebotu, pełnego krwi i mrocznych zakamarków korporacji z dużą dawką elementów nadprzyrodzonych w tle. W taką grę zagrałbym na pewno? Shogo? Wyśmienicie, też bym chętnie pograł, oryginał był bardzo fajny no i grafika była ładna. Co do Cienia Mordoru, panowie chyba troszkę przesadzają, starsi gracze pamiętają ich za wiele fajnych tytułów w tym wyżej wymienione i to nie jest jakiś tam benjaminek tylko dobre studio.

No już bez przesady, Cień mordoru był naprawdę fajną grą, może nie idealną no i fabuła taka sobie oraz było pełno głupich zadań pobocznych ale system nemezis i czysty gameplay według mnie stały na wysokim poziomie. Może po prostu ten typ gry do ciebie nie przemawia ale co by nie patrzeć to w nowego feara bym też zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować