Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LawBreakers trafi na PS4. Nie będzie opcji cross-play - "jest durna"

5 postów w tym temacie

Oczywiście Cliff nie zargumentował tego w żaden, kompletnie żaden, sposób. Cross-play jest po prostu 'durny'. No tak, jasne, brawo za inteligentną wypowiedź Cliff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Oczywiście Cliff nie zargumentował tego w żaden, kompletnie żaden, sposób. Cross-play jest po prostu 'durny'. No tak, jasne, brawo za inteligentną wypowiedź Cliff.

W szybkiej sieciowej strzelaninie? Naprwadę trzeba to argumentować? Chciałbyś grać na padzie przeciwko komuś, kto gra na klawiaturze + myszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz dlaczego to podepnij sobie klawiaturę i myszkę. Następnie zagraj w takie Overwatch na PS4. Zniszczysz absolutnie wszystkich grając np Genjim. Blizzard teraz próbuje walczyć z takimi graczami.

Sam miałem nieprzyjemność. Jeden koleś zdominował cały mecz na PS4 (normalnie gram na PC ale grę mam tu i tu). Jak? Celność, tracking, zwroty o X stopni itp nieosiągalne dla przeciętnego gracza na padzie. Normalnie powiedział bym "koleś jest po prostu świetny" ale flick shoty i kupa innych rzeczy które prezentował to nie był styl grania na konsoli ale na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, dariuszp napisał:

Sam miałem nieprzyjemność. Jeden koleś zdominował cały mecz na PS4 (normalnie gram na PC ale grę mam tu i tu). Jak? Celność, tracking, zwroty o X stopni itp nieosiągalne dla przeciętnego gracza na padzie. Normalnie powiedział bym "koleś jest po prostu świetny" ale flick shoty i kupa innych rzeczy które prezentował to nie był styl grania na konsoli ale na PC.

Blizzard nie walczy z tym, tylko wypomina Sony i Microsoft by się wzięli do roboty i dodali wsparcie dla K+M. Bo zarówno Sony i MS nie karają graczy za używania np Genjim.

Druga sprawa Cliff ma rację to jest skończony debilizm K+M zawsze będzie wygrywać w starciu z padem i niestety bez wsparcia dla K+M cross-play to szczyt głupoty. I pewnie zaraz jakiś kretyn się znajdzie i powie to niech cross-play będzie tylko z użyciem pada i tu się pojawia kolejny problem -> wystarczy wył. V-sync na PC i gracz na PC z padem ma tą przewagę, że nie musi się męczyć z opóźnieniami. 

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować