Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rime - recenzja - Najpiękniejsza tegoroczna przygoda?

7 postów w tym temacie

Jeśli gra jest tak dobra jak Inside i Ori to biorę od razu, lubię takie gry. Jakby dodali jakiegoś ptaka albo smoka to i może byśmy mieli taki PCtowy The Last Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weitex napisał:

Piękną oprawę to miał ori, ta jest dobra - tylko dobra.

I jak rozumiem oceniasz to wyłącznie po screenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra chrupie znaczy działa MEGA fatalnie na każdej platformie PC,PS4, PS4Pro, bugów jest co nie miara.
Z tą oprawą to polecieliście wszystko płaskie niczym się nie wyróżnia poziom z 2010r. 

Posmarowane było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, jedisaiyanpl napisał:

Gra chrupie znaczy działa MEGA fatalnie na każdej platformie PC,PS4, PS4Pro, bugów jest co nie miara.
Z tą oprawą to polecieliście wszystko płaskie niczym się nie wyróżnia poziom z 2010r. 

Posmarowane było ;)

Grałeś na każdej z tej platform czy powtarzasz cudze opinie?

Osobiście nie spotkałem więcej niż dwóch błędów, ale Ty nas przecież przejrzałeś - to dlatego, że grałem nie patrząc na ekran - wzrok miałem skierowany w stronę walizki z grubym hajsem stojącej w samym rogu pokoju. ;) Ale musimy już zwijać interes, bo nas przejrzałeś.

A na poważnie - serio, ktoś ma inną opinią niż Twoja to najprostsze wyjaśnienie tej sytuacji brzmi "łapówka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po screenach i gameplay'ach przypomina mi ta gra inną piękną przygodę - Brothers: A Tale of Two Sons. Też była *ekhem* "brzydka", ale te krajobrazy, widoki i arty... Coś cudownego. Ciekaw jestem tylko, czy może dorównać jej fabularnie. W każdym razie RiME ląduje na mojej liście indyków do ogrania... kiedyś. :P

Edytowano przez Skelldon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować