Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Jaki to film - Gra

18723 postów w tym temacie

Byał już zabawa Jaka to Gra, Jaka to Gra 2, to wymyśliłem teraz nową zabawę: Jaki to film.
Zasady są takie jak w Tematach Jaka to Gra i Jaka to Gra 2, tyle że zamiast screena z gry czy okładki gry dajemy scenę z filmu. Jako że odgadnięcie filmu po jednej scenie było by bardzo trudne, zamiast jednej sceny dajemy 3. Jakby ktoś nie zgadł przed dłuższy czas, to dajemy podpowiedź. W sumie można dać 2 podpowiedzi do każdej zagadki a po nich jakby wciąż nikt nie mógł zgadnąć, to dajemy okładkę lub plakat filmu z zamazanym jego tytułem.
Chyba wszyscy zrozumieli? :)
Ja zacznę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 17:45, Robek 009 napisał:

Byał już zabawa Jaka to Gra, Jaka to Gra 2, to wymyśliłem teraz nową zabawę: Jaki to film.
Zasady są takie jak w Tematach Jaka to Gra i Jaka to Gra 2, tyle że zamiast screena z gry czy
okładki gry dajemy scenę z filmu. Jako że odgadnięcie filmu po jednej scenie było by bardzo
trudne, zamiast jednej sceny dajemy 3. Jakby ktoś nie zgadł przed dłuższy czas, to dajemy podpowiedź.
W sumie można dać 2 podpowiedzi do każdej zagadki a po nich jakby wciąż nikt nie mógł zgadnąć,
to dajemy okładkę lub plakat filmu z zamazanym jego tytułem.
Chyba wszyscy zrozumieli? :)
Ja zacznę:


zabawa dobra ale czy musząbyć aż trzy zdjęcia ?? Bo kurde trudno czasami znaleźć trzy dobre takie dobra do zgadnięcia ;/ więc może troche to nagnij ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować