Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jim Ryan z Sony o wstecznej kompatybilności: Kto w ogóle chciałby w to grać?

13 postów w tym temacie

wielu pytało, ale niewielu z niej korzysta

Czyli, mówiąc krócej, pojedynczy klient nie ma dla Sony znaczenia, bo liczą się tylko miliony.
Słaby z niego szef marketingu, bo przez takie zagrania Sony zostałem zniechęcony do konsol i po PSX-ie, PS2, PSP i PS3 nie mam zamiaru władować w ten interes ani złotówki więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie statystki mówia co innego. Ja pomimo iż spędzam sporo czasu na graniu (Ps4 pro) to nie jestem w stanie ograć wszystkich interesujacych mnie tytułów z obecnej generacji. Dla mnie to sensu nie ma ta cała wsteczna kompatybilność. Może gdybym był fanem raptem dwóch typów gier może wtedy... Generalnie nie widzę potrzeby męczyć się na 55 calach w tytuły z poprzedniej generacji. 

Microsoft to zrobił i za to + dla nie go. Powiedzcie mi kiedy ta wsteczna kompatybilność się pojawiła? Coś mi się wydaje że po wprowadzeniu Windowsa na Xone. Pamiętajcie że Microsoft ma własne środowisko na które gry sa od lat produkowane. Po wprowadzeniu Windsowsa i DirectX 12 stała się to dla nich dziecinnie prosta sprawa aby wprowadzić wsteczna kompatybilność. Według mnie Sony musiałoby położyć znacznie większe pieniadze aniżeli by było wstanie wyciagnać z wsteczności. 

 

Wolę by patrzyli w przyszłość niż zajmowali się tym co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zagrałbym w kilka gier z ps3 na ps4.

Ostatecznie mogą byćw remaster (choć wolałbym drugi raz nie płacić za grę).

Nowszym tytułom  brakuje według mnie swoistej głębii. Większość to typowy "ograj, zapomnij".

Infamous 1 i 2

Mass Effect 2 - 3

Demon Soul

Dark Soul

Te gry nadal sprawiają mi mnóstwo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywista oczywistość. Po co komu wsteczna kompatybilność jak może kupić ten sam tytuł drugi raz w postaci remastera. No nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram gościa. Widać to w tej generacji. XBOX zero nowych exclusivów ale podnieca się wsteczną kompatybilnością. Sony skupia się na przyszłości. Yolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafar napisał:

Popieram gościa. Widać to w tej generacji. XBOX zero nowych exclusivów ale podnieca się wsteczną kompatybilnością. Sony skupia się na przyszłości. Yolo.

Zgadzam się z Tobą w 100%. A ogólnie PS3 to można za grosze wyrwać jak ktoś chce stare gry ogrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, TobiAlex napisał:

Zgadzam się z Tobą w 100%. A ogólnie PS3 to można za grosze wyrwać jak ktoś chce stare gry ogrywać.

Dodatkowo większość tych którzy marudzą na temat braku wstecznej kompatybilności ciągle gadają o tym jakie to ważne dla społeczności. Gdyby tak naprawdę chcieli wstecznej kompatybilności to by po prostu kupili PeCeta i problem z głowy.

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć posiadam obydwie te konsole to trudno chłopu racji nie przyznać... nie kupiłem nowych konsol po to żeby kotlety i staruszki uruchamiać, MS niech lepiej zacznie coś klepać w kwesti gier bo ich newsy pokroju "tu macie zdjęcie procka a tam logo konsoli i kolejne 5 kotletów na backward' mnie nie ruszają a wręcz zaczynają drażnić a bardzo mocno lubię tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2017 o 19:18, Numenpl napisał:

Dodatkowo większość tych którzy marudzą na temat braku wstecznej kompatybilności ciągle gadają o tym jakie to ważne dla społeczności. Gdyby tak naprawdę chcieli wstecznej kompatybilności to by po prostu kupili PeCeta i problem z głowy.

Ta, i na PC pograłbym z obie w takie arcydzieła jak np. Ni No Kuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować