Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 4 - przetestuj grę bezpłatnie na PC i Xboksie One

11 postów w tym temacie

A co z tym win10 jest nie tak? Z czego taki placz?

Osobiscie uzywam od kilku miesiecy i jest naprawde spoko, poki co zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

A co z tym win10 jest nie tak? Z czego taki placz?

Osobiscie uzywam od kilku miesiecy i jest naprawde spoko, poki co zadnych problemów.

Choćby to, że niektórzy twórcy wymuszają korzystanie z tegoż? Nie lubię być do niczego przymuszany i mimo posiadania oryginalnego Win7 nawet przez moment nie skusiłem się na Win10 i nadal nie zamierzam tego robić. Podejrzewam, że takie ograniczenie działa raczej na niekorzyść twórców danej gry, bo ilość jej odbiorców maleje automatycznie. Co kto lubi: ja dopóki naprawdę nie będę miał innego wyjścia to zostaję przy Win7 - tak samo zrobiłem przy XP i dałem radę, to teraz też się uda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pajonk78 napisał:

Choćby to, że niektórzy twórcy wymuszają korzystanie z tegoż? Nie lubię być do niczego przymuszany i mimo posiadania oryginalnego Win7 nawet przez moment nie skusiłem się na Win10 i nadal nie zamierzam tego robić. Podejrzewam, że takie ograniczenie działa raczej na niekorzyść twórców danej gry, bo ilość jej odbiorców maleje automatycznie. Co kto lubi: ja dopóki naprawdę nie będę miał innego wyjścia to zostaję przy Win7 - tak samo zrobiłem przy XP i dałem radę, to teraz też się uda. :D

Z tym wymuszaniem to masz racje. Niektorzy tworcy, a w szczegolnosci microsoft, faktycznie przesadzaja. Jednak jesli chodzi o samego windowsa to naprawde nie widze niczego zlego w dziesiatce. Tez pewnie bym siedzial na 7tce, tak samo jak tez bardzo dlugo siedzialem na xp, jednak ze wzgledu na to ze mam 1060tke przerzucilem sie na 10tke, wiadomo dx12 i te sprawy sie jednak przydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

A co z tym win10 jest nie tak? Z czego taki placz?

Osobiscie uzywam od kilku miesiecy i jest naprawde spoko, poki co zadnych problemów.

Tiger, czytaj ze zrozumieniem. Zapytałem jak duża ilość graczy posiada Win 10 i może z tej akcji skorzystać, nie wspominałem nic o wadach i zaletach platformy. Sam przenoszę się na Win 10 jak już kupię Ryzena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

A co z tym win10 jest nie tak? Z czego taki placz?

Osobiscie uzywam od kilku miesiecy i jest naprawde spoko, poki co zadnych problemów.

Mam 10 na laptopie i wnerwiają mnie aktualizacje za bardzo zasyfiają dysk. Dodatkowo dostajemy kupę nie potrzebnych programów. Jako tak to system nie jest zły ma sporo plusów nie mniej żeby tylko pograć w Forze czy Gearsy nie zmiennie 7 na 10 w blaszaku. Najbardziej ludzi w tym systemie zraziło to że to straszny szpieg, ale gdzie nas teraz nie szpiegują. Ludzie sami na Facebooku podają o sobie więcej niż wypiszą w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:
Jako tak to system nie jest zły ma sporo plusów nie mniej żeby tylko pograć w Forze czy Gearsy nie zmiennie 7 na 10 w blaszaku. Najbardziej ludzi w tym systemie zraziło to że to straszny szpieg, ale gdzie nas teraz nie szpiegują. Ludzie sami na Facebooku podają o sobie więcej niż wypiszą w systemie.

Niestety ale muszę cię zmartwić aktualizując poprawkami i zabezpieczeniami W7 też ma szpiegowskie aplikacje już... typu telemetria itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MisioKGB napisał:

Tiger, czytaj ze zrozumieniem. Zapytałem jak duża ilość graczy posiada Win 10 i może z tej akcji skorzystać, nie wspominałem nic o wadach i zaletach platformy. Sam przenoszę się na Win 10 jak już kupię Ryzena...

Wbrew temu jak to tutaj wygladalo, nie podbijałem do Ciebie :P Odnosiłem sie ogólnie do tego, ze sporo osób na forum krytukuje win10, nie podajac zadnych konkretnych powodów i Ciebie akurat nie mialem na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich4elos napisał:
Renchar napisał:
Jako tak to system nie jest zły ma sporo plusów nie mniej żeby tylko pograć w Forze czy Gearsy nie zmiennie 7 na 10 w blaszaku. Najbardziej ludzi w tym systemie zraziło to że to straszny szpieg, ale gdzie nas teraz nie szpiegują. Ludzie sami na Facebooku podają o sobie więcej niż wypiszą w systemie.

Niestety ale muszę cię zmartwić aktualizując poprawkami i zabezpieczeniami W7 też ma szpiegowskie aplikacje już... typu telemetria itp.

No tylko że w 7 i 8 łatwo je można usunąć w 10 już trzeba sie pobawic  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować