Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Play: zapowiedź kooperacyjnej gry A Way Out od twórców Brothers - A Tale of Two Sons

5 postów w tym temacie

Po zwiastunie czuję jakby grę robił Rockstar lub Naughty Dog. Smuci mnie jednak ta wymuszona kooperacja, oczywiście fajnie by było pograć z jakimś kumplem ale znając życie nie każdy nabędzie swoją kopię, potem będzie trzeba się dogadać czasowo. A nowej konsoli na razie nie kupuję więc podzielony ekran (o ile twórcy przewidzieli co z tego co wiem teraz jest rzadkością) odpada. Randomowi gracze to nie to samo co znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNraDM4 napisał:

A nowej konsoli na razie nie kupuję więc podzielony ekran (o ile twórcy przewidzieli co z tego co wiem teraz jest rzadkością) odpada. 

Przecież w newsie jest napisane, że będzie split-screen. Urywek gameplay'u tylko to potwierdza (0:42).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crad999 napisał:
koNraDM4 napisał:

A nowej konsoli na razie nie kupuję więc podzielony ekran (o ile twórcy przewidzieli co z tego co wiem teraz jest rzadkością) odpada. 

Przecież w newsie jest napisane, że będzie split-screen. Urywek gameplay'u tylko to potwierdza (0:42).

Racja, musiałem być jeszcze nie wyspany, że nie doczytałem i zapomniałem o tym co jest na gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować