Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: Vampyr na 10-minutowym gameplayu

5 postów w tym temacie

Umiejscowienie czasu akcji w początkowym okresie XX wieku gdy grypa atakowała prawie każdego, obsadzenie w roli protagonisty doktora, który w dodatku jest wampirem wydaje się być świetnym i zakręconym pomysłem. Klimat późnych lat 10tych XX w. powoduje ciarki na plecach a początkowe sceny i wymowny wzrok nieznanej postaci pokazuje, że twórcy potrafią tworzyć charakterystyczne postaci. Dbałość o szczegóły i śliczna grafika w wersji alpha potęguje wrażenie, że paryżanie wiedzą jak sie robi gry co zresztą już udowodnili wcześniej. Myślę, że gra ociera się o ciężki klimat Vampire Redemption, Bloodlines i kilka innych tytułów w które grałem z wypiekami na twarzy. Nie podoba mi się bardzo na szybko zrobiony HUD, te wielkie paski życia są mało schludne. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo czekam na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na załączonym materiale zaprezentowano przede wszystkim eksplorację mrocznych ulic Londynu i rozmowy z postaciami niezależnymi, słowem przede wszystkim to, czyni Vampyr grą RPG." 

To jednak duże nadużycie. Rozmowy i owszem, ale nie tak prowadzone. Tutaj nie ma RPG. Czy naprawdę tyle osób myśli, że wystarczy pobiegać po świecie, poziomować postać, walczyć i rozmawiać z postaciami niezależnymi, by móc z miejsca grę nazwać grą cRPG?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować