Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony chce sprzedać kolejne 40 milionów egzemplarzy PlayStation 4

7 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że to przesada. Kupić bilet do kina albo komiks to jedno (a trzeba wziąć pod uwagę piractwo w postaci .avi czy .pdf), ale wywalić z tysiąc złotych (lub ekwiwalent) na konsolę, by zagrać w 1 grę... Ludzie aż tak nie szastają forsą, by sobie pograć. Zresztą gry dla wielu są męczące - film czy komiks to bierna rozrywka, którą leniwi lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karfein napisał:

Wydaje mi się, że to przesada. Kupić bilet do kina albo komiks to jedno (a trzeba wziąć pod uwagę piractwo w postaci .avi czy .pdf), ale wywalić z tysiąc złotych (lub ekwiwalent) na konsolę, by zagrać w 1 grę... Ludzie aż tak nie szastają forsą, by sobie pograć. Zresztą gry dla wielu są męczące - film czy komiks to bierna rozrywka, którą leniwi lubią.

Ta jedna gra może zachęcić ale niekoniecznie zmusić do kupna konsoli. ALe gdy już ludzie po tym jednym exie zaczną sprawdzać kolejne to zobaczą, że chętnie zgrają w 10 innych exów i konsola łatwo sie sprzeda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karfein napisał:

Wydaje mi się, że to przesada. Kupić bilet do kina albo komiks to jedno (a trzeba wziąć pod uwagę piractwo w postaci .avi czy .pdf), ale wywalić z tysiąc złotych (lub ekwiwalent) na konsolę, by zagrać w 1 grę... Ludzie aż tak nie szastają forsą, by sobie pograć. Zresztą gry dla wielu są męczące - film czy komiks to bierna rozrywka, którą leniwi lubią.

Są gry, dla których warto kupić konsolę, nawet dla jednej gry. Szastanie forą? Wiesz, czasy się troche zmieniły. Ludzie zarabiają dużo więcej, nawet w "głupich" marketach można teraz zarobić porządne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karfein napisał:

Wydaje mi się, że to przesada. Kupić bilet do kina albo komiks to jedno (a trzeba wziąć pod uwagę piractwo w postaci .avi czy .pdf), ale wywalić z tysiąc złotych (lub ekwiwalent) na konsolę, by zagrać w 1 grę... Ludzie aż tak nie szastają forsą, by sobie pograć. Zresztą gry dla wielu są męczące - film czy komiks to bierna rozrywka, którą leniwi lubią.

Chodzi o to, żeby zrobić grę, która mocno zwróci uwagę publiczności. Potem się zauważy, że jest więcej ciekawych rzeczy do grania. Ostatecznie Sony głównie zarabia na grach nie na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 milionów sztuk, wydaje mi się jak najbardziej realne.

Nie tylko dzięki Spider-Manowi, choć to z pewnością też się zsumuje, ale są jeszcze inne gry, które wciąż przyciągają nowych zainteresowanych.

The Last of Us i TLoU 2, Horizon Zero Dawn + HZD: The Frozen Wilds, cała seria Uncharted + Uncharted: The Lost Legacy, Days Gone, wszystkie God of War, Detroit: Become Human itd.itd.itd ...;)

Także 100 milionów to cholernie dużo tak ale, jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spider-Man raczej wielkiej sprzedaży w Europie nie zrobi w Azji pewnie też słabo będzie. Jednak w Stanach to ma szanse bytu. U nich te gry i komiksy z gośćmi i babami w kolorowych kalesonach dobrze się sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować