Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angela Merkel otworzy gamescom 2017

25 postów w tym temacie

Uchodźcy to, uchodzcy tamto...

Angela Merkel to w tej chwili jedna z głównych postaci światowej polityki i osoba, która pozytywne zapisze się na kartach historii. W przciwieństwie do Kaczyńskiego, który zostanie zapamiętany tylko i wyłącznie z tego, że zginął w katastrofie lotniczej i nieszłusznie został pochowany na Wawelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, fenr1r napisał:

Uchodźcy to, uchodzcy tamto...

Angela Merkel to w tej chwili jedna z głównych postaci światowej polityki i osoba, która pozytywne zapisze się na kartach historii. W przciwieństwie do Kaczyńskiego, który zostanie zapamiętany tylko i wyłącznie z tego, że zginął w katastrofie lotniczej i nieszłusznie został pochowany na Wawelu.

Gdy juz wybuchnie wojna rasowa, a wybuchnie wczesniej czy pozniej, Angela zostanie rozstrzelana za zdrade bialej rasy, a jej imienia nie bedzie mozna wymieniac, pod grozba podwójnej kastracji :)

BTW to jakies zboczenie ze zawsze jak ktos pisze o czymkolwiek zwiazanym z polityka, to musi sie znalezc jakis smieszek wspominajacy o kaczynskim? Wiem jaki jest gosc i sam go niecierpie, ale zeby wspominac o nim w temacie z nim nie zwiazanym, to juz jakies zgiecie psychiczne chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TigerXP napisał:

Gdy juz wybuchnie wojna rasowa, a wybuchnie wczesniej czy pozniej, Angela zostanie rozstrzelana za zdrade bialej rasy, a jej imienia nie bedzie mozna wymieniac, pod grozba podwójnej kastracji :)

BTW to jakies zboczenie ze zawsze jak ktos pisze o czymkolwiek zwiazanym z polityka, to musi sie znalezc jakis smieszek wspominajacy o kaczynskim? Wiem jaki jest gosc i sam go niecierpie, ale zeby wspominac o nim w temacie z nim nie zwiazanym, to juz jakies zgiecie psychiczne chyba?

Wiesz co jest zgięciem psychicznym? Wypisywanie bredni o wojnach rasowych. I rozstrzeliwaniu za zdradę rasy białej. To już nawet nie jest śmieszne, bo mocno zjeżdża nazizmem (nie, nie ma w tym żadnej przesady).

A wiesz może jakiej rasy jest muzułmańska ludność pochodzenia arabskiego, która stanowi znaczną cześć imigrantów? Nie masz zielonego pojęcia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fenr1r napisał:

Wiesz co jest zgięciem psychicznym? Wypisywanie bredni o wojnach rasowych. I rozstrzeliwaniu za zdradę rasy białej. To już nawet nie jest śmieszne, bo mocno zjeżdża nazizmem (nie, nie ma w tym żadnej przesady).

W razie wojny w pierwszej kolejnosci eliminuje sie wrogów wewnetrznych, boisz ze sie załapiesz? :D

 

7 minut temu, fenr1r napisał:

A wiesz może jakiej rasy jest muzułmańska ludność pochodzenia arabskiego, która stanowi znaczną cześć imigrantów? Nie masz zielonego pojęcia, prawda?

Oswiec mnie jakiej rasy sa ci wszyscy przyszli lekarze, inzynierowie i zbawcy europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, TigerXP napisał:

BTW to jakies zboczenie ze zawsze jak ktos pisze o czymkolwiek zwiazanym z polityka, to musi sie znalezc jakis smieszek wspominajacy o kaczynskim? Wiem jaki jest gosc i sam go niecierpie, ale zeby wspominac o nim w temacie z nim nie zwiazanym, to juz jakies zgiecie psychiczne chyba?

Zauważyłem to samo. Propaganda medialna już zrobiła niektórym ludziom taką papkę z mózgu, że objawia się ona psychozą - irracjonalną obawą przed jednym albo drugim Kaczyńskim, okazjonalnie Macierewiczem.
Niestety dyskusja na tematy polityczne z takimi okazami szerokich horyzontów myślowych zawsze spełza na niczym - wystarczy pochwalić obecny rząd za jedno dobre działanie, a następuje straszenie tym krwiożerczym Kaczyńskim albo awansuje się do roli "PiSiora". Nawet jeśli nie miało się z nimi nigdy nic wspólnego.

Swoją drogą dobry agent z fenr1ra, że wie już dzisiaj, kto zapisze się pozytywnie na kartach historii i że na pewno będzie to Angela. Mogę wiedzieć, za co będzie pozytywnie wspominana przez potomnych? I czy mogę pożyczyć kryształową kulę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

BTW to jakies zboczenie ze zawsze jak ktos pisze o czymkolwiek zwiazanym z polityka, to musi sie znalezc jakis smieszek wspominajacy o kaczynskim? Wiem jaki jest gosc i sam go niecierpie, ale zeby wspominac o nim w temacie z nim nie zwiazanym, to juz jakies zgiecie psychiczne chyba?

Mam podobne przemyślenia jeśli chodzi o śmieszków wyciągających temat uchodźców za każdym razem gdy dyskusja zahaczy o politykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, One_of_the_Many napisał:

Mam podobne przemyślenia jeśli chodzi o śmieszków wyciągających temat uchodźców za każdym razem gdy dyskusja zahaczy o politykę :)

Ja tez, ktos zacznie temat polityki i po chwili zaraz Ci uchodzcy, immigranci, walka ras itp itd. Jakby cała swiatowa polityka zamykała sie tylko w jednym temacie :)

Rozumiem jakby pisano no nie wiem, o takiej Angeli Merkel, która jest bezposrednio powiazana z całym tym tematem, ale... ale wlasanie chyba o niej pisano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Rozumiem jakby pisano no nie wiem, o takiej Angeli Merkel, która jest bezposrednio powiazana z całym tym tematem, ale... ale wlasanie chyba o niej pisano?

No właśnie to mam na myśli, jednemu Angela od razu bezpośrednio kojarzy się z Kaczyńskim, innemu z uchodźcami. Każdy ma swoje fobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Moze jej wizyta zacheci gimmigrantów do grania w GTA i CoD, zamiast rozbijania sie budami po miescie i strzelania do ludzi w realu.

Problem jest taki, że do dania dzisiejszego żadnego zamachu nie dokonał żaden uchodźca. Wszystkie zamachy przprowadzone były przez osoby, które w Europie mieszkały od lat, niektóre nawet się tu urodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TobiAlex napisał:
TigerXP napisał:

Moze jej wizyta zacheci gimmigrantów do grania w GTA i CoD, zamiast rozbijania sie budami po miescie i strzelania do ludzi w realu.

Problem jest taki, że do dania dzisiejszego żadnego zamachu nie dokonał żaden uchodźca. Wszystkie zamachy przprowadzone były przez osoby, które w Europie mieszkały od lat, niektóre nawet się tu urodziły.

Ale to potomkowie uchodzcow, ktorzy widza ze (ich zdaniem) Europa zeszla na psy i dlatego dokonuja zamachow... Musisz zrozumiec ze oni nie czuja sie np. francuzami.. Oni uwazaj ze cala Europa do nich nalezy i zamierzaja wytepic te bialo-chrzescijanskie karaluchy jakie w niej jeszcze zostaly...  Ponadto co ty gadasz ze uchodzca nie dokonal zamachu? Wsrod nich sa ludzie, ktorzy przedostali sie w ten sposob do Europy i dokonali zamachow.. Jesli dysponujesz danymi udostepnionymi przez instytucje UE albo organizacji z nia powiazanymi to rowniedobrze mozesz sie podetrzec papierem na ktorym te dane spisano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2017 o 22:52, TigerXP napisał:

W razie wojny w pierwszej kolejnosci eliminuje sie wrogów wewnetrznych, boisz ze sie załapiesz? :D

Oswiec mnie jakiej rasy sa ci wszyscy przyszli lekarze, inzynierowie i zbawcy europy.

Jeżeli faktycznie dojdzie do sytuacji, gdzie będą strzelać do "wrogów", to mnie tutaj już dawno nie będzie. Po takich komentarzach jednak widać, którą stronę niestety to wszystko zmierza.

Google nie jest trudnym narzędziem, a czytanie nie boli, polecam.

Dnia 22.06.2017 o 23:21, Jaracz napisał:

Swoją drogą dobry agent z fenr1ra, że wie już dzisiaj, kto zapisze się pozytywnie na kartach historii i że na pewno będzie to Angela. Mogę wiedzieć, za co będzie pozytywnie wspominana przez potomnych? I czy mogę pożyczyć kryształową kulę?

Wróg, agent, co jeszcze? Mnie się nie chce odpisywać ludziom, którzy stosują tak tanie zabiegi erystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować