Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 7 wykorzysta pełnię możliwości Xboksa One X

12 postów w tym temacie

Zapoznajcie się z testem Digital Foundry na temat Xboxa one x i gier w 4k. Gram pl szykuje się pewnie do sprzedaży nowego XA i wznosi dumne hasła,, nowy xbox w 4k,, bzdura. Bardzo liczyłem i napalilem się na zakup nowej starej konsoli Microsoftu nawet uwierzył im na słowo oglądając ich konferencje na E3. Jednak po zakończeniu targów Digital Foundry rozłożyło na części pierwsze Xboxa x i..... I dupa. Dalej jest to oszustwo inne niż upscalling, ale jednak oszustwo. NAPEWNO NIE PRAWDZIWE 4 K. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Kazdy kto wierzy w 4k i 60 fps na konsolach, jest idiota.

Może nie idiotą ale na pewno kimś kto ma słabą wiedzę i łyka marketingowy bełkot jak pelikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Zapoznajcie się z testem Digital Foundry na temat Xboxa one x i gier w 4k. Gram pl szykuje się pewnie do sprzedaży nowego XA i wznosi dumne hasła,, nowy xbox w 4k,, bzdura. Bardzo liczyłem i napalilem się na zakup nowej starej konsoli Microsoftu nawet uwierzył im na słowo oglądając ich konferencje na E3. Jednak po zakończeniu targów Digital Foundry rozłożyło na części pierwsze Xboxa x i..... I dupa. Dalej jest to oszustwo inne niż upscalling, ale jednak oszustwo. NAPEWNO NIE PRAWDZIWE 4 K. 

Bez GTX 1080Ti w SLI nie spełnisz marzenia na obecną chwilę. Oczywiście mam tu na myśli wszystko w 4K/60fps na ustawieniach Uber/Ultra/Extreme. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak wkurza fakt, że starają się na siłę dać nam te 4k, nawet jeśli to prawdziwe 4k nie jest. Zamiast przeznaczać na ten cel tak wiele mocy mogli by tyle dobrego zrobić/ podrasować w innych aspektach rozgrywki.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Oxygar napisał:

Dlatego tak wkurza fakt, że starają się na siłę dać nam te 4k, nawet jeśli to prawdziwe 4k nie jest. Zamiast przeznaczać na ten cel tak wiele mocy mogli by tyle dobrego zrobić/ podrasować w innych aspektach rozgrywki.. 

Dokladnie, fizyka w grach przez ostatnie lata wrecz cofnela sie w rozwoju, ze sztuczna inteligencja tez jest niezaciekawie w wiekszosci gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Dokladnie, fizyka w grach przez ostatnie lata wrecz cofnela sie w rozwoju, ze sztuczna inteligencja tez jest niezaciekawie w wiekszosci gier.

Gry idą w stronę niedzielnych graczy i casuali więc AI nie może być zbyt zaawansowana bo ludzie nie dawaliby rady z takim poziomem trudności i by się do gier zniechęcili. Takie realia dziś. Wystarczy odejść na bok a HP samo się regeneruje - na szczęście są jeszcze takie tytuły jak Doom i Wolf gdzie jest po staremu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porckypizgus napisał:
TigerXP napisał:

Dokladnie, fizyka w grach przez ostatnie lata wrecz cofnela sie w rozwoju, ze sztuczna inteligencja tez jest niezaciekawie w wiekszosci gier.

Gry idą w stronę niedzielnych graczy i casuali więc AI nie może być zbyt zaawansowana bo ludzie nie dawaliby rady z takim poziomem trudności i by się do gier zniechęcili. Takie realia dziś. Wystarczy odejść na bok a HP samo się regeneruje - na szczęście są jeszcze takie tytuły jak Doom i Wolf gdzie jest po staremu. 

Znaczy zabierz apteczkę... dla mnie to jeden pies czy jest tak czy regen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Ai to nie zauważyłem, bo mnie w Heroes V boty biją tak samo jak w np Heroes vii, ale to może przez moją ułomność do strategii. Tylko w Red Alert 3 i Commandach i Settlersach byłem dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, TobiAlex napisał:

Znaczy zabierz apteczkę... dla mnie to jeden pies czy jest tak czy regen.

- czekanie w byle jakim ukryciu, by zdrowie samo się zregenerowało
- szukanie apteczki na skraju śmierci, przebijając się przez wrogów

I dla ciebie to "jedne pies"?

Aha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MisioKGB napisał:

Z tym Ai to nie zauważyłem, bo mnie w Heroes V boty biją tak samo jak w np Heroes vii, ale to może przez moją ułomność do strategii. Tylko w Red Alert 3 i Commandach i Settlersach byłem dobry!

Porównujesz ze sobą gry z gatunków gier do których niedzielni gracze w większości przypadków nie podchodzą nawet z "20 metrowym kijem". Czyli gry w których jest najmniejsze ryzyko, że omawiany niedzielny gracz będzie w to grał.

Najlepszy sposób na przedstawienie jak bardzo się nastawiła na niedzielnych graczy to porównanie gier z gatunku które owi gracze grają czyli "cart racers".

I od razu napiszę zarówno Mario kart 8 i Sonic All Stars Racing Transformed to bardzo dobre gry tylko chcę zobrazować jak bardzo branża idzie w stronę casuali.

Najlepiej przedstawić jeden szczegół który podzielił społeczność jako tako czyli drifting:

- Jeśli chodzi o MK 8 sprawa jest prosta jak budowa cepa. Czyli jedziesz trzymasz jeden guzik i tylko starasz się nie wrobić w ścianę i tyle. Co jest tak naprawdę niemożliwe dla średnio ogarniętej małpy, bo gra nie należy do szybkich ścigałek. Czyli jedno wielkie uproszczenie względem poprzednich odsłon.

- W Transformed w przypadku driftu musisz wpierw ogarnąć wszystkie 3 formy jazdy(ląd, woda i latawce). Potem w czasie jazdy musisz podczas driftu trzymać hamulec, kontrolować gaz oraz kierunek driftu. I to wszystko wydaje się proste tylko problem polega na tym, że Transformed w przeciwieństwie do MK 8 jest o wiele szybszą grą. Co w wyniku czego w tej grze jest o wiele łatwiej wrąbać w ścianę i przeszkodę oraz w najgorszym przypadku wylecieć z trasy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować