Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CI Games przyznaje - Sniper Ghost Warrior 3 było zbyt ambitne

7 postów w tym temacie

Po 1 i 2 części też mówili że wiele się nauczyli, teraz 3 też ich sporo nauczyła, tak myślę że optymistycznie można założyć że 10 cześć gry będzie gra idealna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panie Tymiński. Niech Pan odpowie sobie na pytanie jakby to było, gdyby twórcy Wiedźmina 3 powiedzieli "okazało się jednak, że tak rozbudowana gra w otwartym świecie była zbyt ambitna, by ukończyć ją w rozsądnym czasie.". Oróż powinien Pan powiedzieć "okazało się jednak, że tak rozbudowana gra w otwartym świecie była zbyt ambitna DLA NASZEGO ZESPOŁU". Taka jest prawda. Tam chyba tylko graficy wywiązali się ze swojej pracy w 100% (już nawet w dwójce ten śnieżny teren, bodajże chyba z DLC, robił piorunujące wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna sprawa, sądziłem, że ta gra pociągnie ich na dno ale chyba jednak mają plan awaryjny i to dość dobry skoro planują kontynuację LotF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, koNraDM4 napisał:

Zabawna sprawa, sądziłem, że ta gra pociągnie ich na dno ale chyba jednak mają plan awaryjny i to dość dobry skoro planują kontynuację LotF

Tylko że City interactive nie jest odpowiedzialne za LotF oni tylko dali tam swój znaczek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować