Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shigeru Miyamoto martwił się o Super Mario Odyssey, bo Mario jest... wkurzającym knypkiem

6 postów w tym temacie

Znowu będzie, że prztyczki na Panią Kasię, ale rany... coś się robi, jak się to czyta...

„...bohaterów powinno stawiać się cięgle w nowych sytuacjach..."

„...kiedy da się starym bohaterom w nowe role..."

„My już z mieliśmy okazję zagrać w tę grę.”

I gdzie Miyamoto stwierdza, że Mario jest "wkurzającym knypkiem"? Bo jakoś tego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra... to tłumaczenie z cytatów:
" -Zasadniczo uważam, że idealnym jest, kiedy da się starym bohaterom w nowe role. Myślę, że świetnym jest, kiedy pojawia się mowa mechanika w grze i nowy bohater, który naprawdę do tego pasuje."

To jest przeklejone z innego portalu czy to własne tłumaczenie? Jeśli przeklejone - gdzie źródło? Jeśli własne tłumaczenie - to nie mówi się "idealnym jest", ale "idealne jest". Tak samo ze ze "świetne". Pomijając już to, że w pierwszym zdaniu brakuje słowa...

Ilość błędów w tekstach Pani Kasi jest zatrważająca... Należałoby w końcu coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campbell napisał:

" -Zasadniczo uważam, że idealnym jest, kiedy da się starym bohaterom w nowe role. Myślę, że świetnym jest, kiedy pojawia się mowa mechanika w grze i nowy bohater, który naprawdę do tego pasuje."

Ilość błędów w tekstach Pani Kasi jest zatrważająca... Należałoby w końcu coś z tym zrobić.

I jeszcze ta "mowa mechanika" :P

Ale cóż, odkąd zacząłem walczyć z błędami u Pani Katarzyny minęło już kilka miesięcy. I jak grochem o ścianę... Pani Katarzyna za nic ma sobie popełniane błędy, ani ich nie poprawia, ani nie sprawdza w kolejnych tekstach. Zastanawiam się, czy informacje o tym, że pracuje na poziomie bloga gimnazjalistki, a nie portalu informacyjnego, w ogóle do niej docierają.

Mnie jako autora zawsze interesowała reakcja czytelników i ich opinia. Pani Kasia najwidoczniej jest ponad to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tai_ga napisał:

Może to ułańska fantazja pani Kasi, już po samym tytule widziałem, że musiała maczać paluszki w artykule xD

Raczej pani Kasia nie ma kompleksów, za to czytelnicy mogą się ich nabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować