Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare jest zbyt zajęte nową odsłoną Dragon Age, by skupić się na Jade Empire 2

10 postów w tym temacie

Jeśli questy poboczne będą takie jak w inkwizycji zerzniete żywcem z pierwszego lepszego MMO to sobie odpuszczę bo zaliczanie tych misji to był horror, choć sama gra była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przygotowania każdej gry potrzeba właściwych ludzi i właściwych zespołów - podkreśla Mark Laidlaw.

Jak do Andromedy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej go robi główna ekipa a nie ta poboczna od Andromedy więc może z tego coś wyjdzie. Wystarczy trochę więcej początku, mniej powtarzalnych zadań i grywalne sterowanie pod klawiaturę i myszkę bo w Inkwizycji jedynie na padzie dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ciekawe czy TYM razem coś im wyjdzie :-)

Gnito to tez cos. Trzeba przyznać, zę BW sa nieźli. Na przykałd DA 2 to jedyna gra, któa zanudziała mnie nim przeszedłem demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się lepiej zajmą Anthem (to robi ta sama ekipa... nie?), a ten kryształ niech zostawią w spokoju. Nie chce mi się wierzyć, że to by wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2017 o 11:09, Skelldon napisał:

Niech się lepiej zajmą Anthem (to robi ta sama ekipa... nie?), a ten kryształ niech zostawią w spokoju. Nie chce mi się wierzyć, że to by wypaliło.

Zacznijmy od tego co powtarzam ciągle "Stare bioware już nie istnieje" a ten anthem zapewne nawet w połowie nie będzie tak dobrze wyglądać jak na E3 bo to były gameplaye z high end PC. To co gada Digital foundry że ten gameplay Anthem leciał na Xbox one x to jedno wielkie kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować