Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed doczeka się serii anime

3 posty w tym temacie

Nie chcę się czepiać ale słowo anime odnosi się do produkcji tworzonych w kraju kwitnącej wiśni, na produkcje animowane po za tym krajem mówimy "Serial animowany" lub "Animacja". Pan Shankar użył tego słowa niepoprawnie gdyż poza Japonią termin "anime odnosi" się do animacji japońskiej jak i japońskiego stylu graficznego, no chyba, że jednak styl graficzny będzie bazował na anime. Dlatego nagłówek jest bardzo mylący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, koNraDM4 napisał:

Nie chcę się czepiać ale słowo anime odnosi się do produkcji tworzonych w kraju kwitnącej wiśni, na produkcje animowane po za tym krajem mówimy "Serial animowany" lub "Animacja". Pan Shankar użył tego słowa niepoprawnie gdyż poza Japonią termin "anime odnosi" się do animacji japońskiej jak i japońskiego stylu graficznego, no chyba, że jednak styl graficzny będzie bazował na anime. Dlatego nagłówek jest bardzo mylący.

Jasne, masz całkowitą rację. Tyle, że w oryginalnej wypowiedzi było "create an original story set in it as an anime series", a skoro nie mamy nawet pojedynczego kadru, to postanowiłem trzymać się źródła, chociaż wątpię, żeby w Los Angeles produkowali anime w japońskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować