Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft wycofa się z rynku konsol? Pachter: - nie wydaje mi się

11 postów w tym temacie

Znowu koleś który mówi oczywistości i ludzie go za to cytują. Jasne że się nie wycofają. Tą generację przegrali kretyńskim podłożeniem się na premierę. Co z tego że wycofali się z głupich pomysłów skoro ludzie pamiętają? Dodam że w poprzedniej generacji dominował Microsoft.

Także obstawiam że spróbują odkupić swoje winy kolejną generacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Znowu koleś który mówi oczywistości i ludzie go za to cytują. Jasne że się nie wycofają. Tą generację przegrali kretyńskim podłożeniem się na premierę. Co z tego że wycofali się z głupich pomysłów skoro ludzie pamiętają? Dodam że w poprzedniej generacji dominował Microsoft.

Także obstawiam że spróbują odkupić swoje winy kolejną generacją.

W poprzedniej generacji dominowal MS? Gdzie? Kiedy? Poprzednia szla w miare rowno z rosnaca przewaga PS3 w czasie. Wyrownane byly osiagi, a przynajmniej bardziej niz teraz. Sony mialo klucz do zwyciestwa - bluray. Teraz format 4K tak nie sprzeda Xbox-a jak wtedy sprzedal Playstation 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie powinien rezygnować. Fanem Xboxa nie jestem, mam ps4 i pc, ale jestem człowiekiem rozsądnym i wiem że konkurencja jeszcze nigdy konsumentowi nie zaszkodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scyzor napisał:
dariuszp napisał:

Znowu koleś który mówi oczywistości i ludzie go za to cytują. Jasne że się nie wycofają. Tą generację przegrali kretyńskim podłożeniem się na premierę. Co z tego że wycofali się z głupich pomysłów skoro ludzie pamiętają? Dodam że w poprzedniej generacji dominował Microsoft.

Także obstawiam że spróbują odkupić swoje winy kolejną generacją.

W poprzedniej generacji dominowal MS? Gdzie? Kiedy? Poprzednia szla w miare rowno z rosnaca przewaga PS3 w czasie. Wyrownane byly osiagi, a przynajmniej bardziej niz teraz. Sony mialo klucz do zwyciestwa - bluray. Teraz format 4K tak nie sprzeda Xbox-a jak wtedy sprzedal Playstation 3.

Biorąc pod uwagę wyrównane słupki sprzedaży przy komentarzach na temat programowania na PS3 "Kiedy trzeba pracować z PlayStation 3, równoznaczne jest to z ogromnym bólem w du*ie." oraz faktami, że z tego powodu Valve nie wydawało gier na tę konsole to Sony wręcz wygrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że bardziej przeczytałem newsa dla jego literówek. Ktoś w ogóle zwraca uwagę na Pachtera? W ogóle czemu on jest znany, bo nie ogarniam fenomenu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszniem "do du*y" takie tematy. Człowiek klika, bo myśli, że coś jest ciekawego, a tu ocena jakiegoś wypierdka o sytuacji xbox one x, o której wszyscy wiedzą. No kijowo jest. Przeciez ta konsola lapie zadyszki przy 30 fpsach prz 4k na cieniu mordoru, to gdzie tu ma byc dobrze. Obiecywali wszedzie 4k i 60klatek. Gdybym ja mogl dorwac tych kanciarzy, to przysiegam, ze pierwsze prototypy wepchnalbym im gleboko..."w powazanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że M$ sam sobie strzela w kolano brakiem exclusivów. Dużo ludzi zrezygnuje z zakupu Xboxa, bo gry będzie też można ograć na PC, więc po co kolejne pudełko ma się kurzyć pod TV. Sam miałem kupić Xboxa dla FH3, ale jak się okazało, że na kompie też pogram to olałem tą konsolę i swój wzrok skierowałem na PlayStation, bo Uncharted na piecyku nie odpale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować