Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 5 w 2019 roku? Pachter: - to idealny moment

14 postów w tym temacie

Pepsi - znów Ci lida ucięło :)

Co do PS5 to dla mnie im później, tym lepiej, jeszcze na dobre się z bieżącą generacją nie oswoiłem. Pracujący człowiek, mający rodzinę, nie ma już tak wiele czasu na ogrywanie tych tytułów, które by chciał. Szczerze mówiąc nadganiam jeszcze tytuły z PS3 :) Dlatego na pewno nie nabęde PS5 w roku premiery, bo po prostu nie będę mieć za sobą wszystkich pozycji, które chcę ograć na PS4. A patrząc na bieżącą generację, nie ma co liczyć na kompatybilność wsteczną. Chociaż miło by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, spqqn napisał:

Jeśli ktoś jeszcze gra na konsolach to gratuluje...

Wszyscy grają na konsolach oprócz mnie i Ciebie wiesz? :P cóż za słaby trolling :P

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquma napisał:

240 klatek?! Hola, hola, dojdźmy może najpierw do 60 ;)

A po drodze jeszcze 144. Ale fakt, 240 to górna granica gdzie wytrenowane oko jeszcze zobaczy różnicę. Do tego ciągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bocian-stork napisał:

Nie zamieszczajcie takich postow. One niczemu nie sluza, a zdanie o zdanie innych mozemy rownie dobrze sie na miescie zapisac.

Dokładnie, codziennie na ulicy widzę tuziny analityków ekonomicznych rynku gier konsolowych, mogę w każdej chwili się ich zapytać o zdanie... (uwaga, *sarkazm*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Co do PS5 to dla mnie im później, tym lepiej, jeszcze na dobre się z bieżącą generacją nie oswoiłem. Pracujący człowiek, mający rodzinę, nie ma już tak wiele czasu na ogrywanie tych tytułów, które by chciał. Szczerze mówiąc nadganiam jeszcze tytuły z PS3 :) Dlatego na pewno nie nabęde PS5 w roku premiery, bo po prostu nie będę mieć za sobą wszystkich pozycji, które chcę ograć na PS4. A patrząc na bieżącą generację, nie ma co liczyć na kompatybilność wsteczną. Chociaż miło by było...

Hihi, ja jeszcze na PS2 mam kilka tytułów do nadrobienia...

A więcej niż trzech konsol pod telewizorem już nie zmieszczę, więc też jestem zdania, że im później, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argael napisał:
Colidor napisał:

Co do PS5 to dla mnie im później, tym lepiej, jeszcze na dobre się z bieżącą generacją nie oswoiłem. Pracujący człowiek, mający rodzinę, nie ma już tak wiele czasu na ogrywanie tych tytułów, które by chciał. Szczerze mówiąc nadganiam jeszcze tytuły z PS3 :) Dlatego na pewno nie nabęde PS5 w roku premiery, bo po prostu nie będę mieć za sobą wszystkich pozycji, które chcę ograć na PS4. A patrząc na bieżącą generację, nie ma co liczyć na kompatybilność wsteczną. Chociaż miło by było...

Hihi, ja jeszcze na PS2 mam kilka tytułów do nadrobienia...

A więcej niż trzech konsol pod telewizorem już nie zmieszczę, więc też jestem zdania, że im później, tym lepiej.

Najwyraźniej nie jesteś target audience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam cztery a piątej (PS3) musiałem się pozbyć ;)

 

Co do PS5 to tylko pokazuje, jak słaba jest obecna generacja: dwie wersje PS4 i aż trzy Xboxa One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować