Zaloguj się, aby obserwować  
Hitmaniak17

Filmiki z gier z samochodami w akcji

29 postów w tym temacie

Filmiki nie są czystym gameplayem, gdyż sporo edytowałem i montowałem plus jest sporo różnych ujęć, aby fajnie się oglądało bez ziewania na ekranem ;) Wszystko ma uzupełniać fajna muzyka.
Zapraszam do komentowania :)

Na początek zmontowany filmik z Lambo Murcielago w GTA V:
https://www.youtube.com/watch?v=CKSh0QnhI9M

Palenie gumy musclecarem prosto z Mafii 3 w GTA V:
https://www.youtube.com/watch?v=aqGviVwWxmg

Podpity kierowca w Merolu S600 z pakietem AMG:
https://www.youtube.com/watch?v=omfOY0uRtw0

Chyba najlepszy filmik z Subaru Imprezą WRX STI:
https://www.youtube.com/watch?v=pN0y7YUBAWE

Filmik pod tytułem "Ni mom pojęcia co robię" w roli głównej Ford GT w najnowszym wcieleniu:
https://www.youtube.com/watch?v=W1SaaRapoX8

Mazda 6 co lubi zaliczyć dachowanie:
https://www.youtube.com/watch?v=4_-xdPuwWec

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Króciutki filmik "Początki driftu" w kanionie w Toyocie Corolli Levin AE86, ten kto grał w Grida poznaje tą fure. Pierwszy raz używałem Rockstar Editor więc musicie mi wybaczyć błędy początkującego ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wieczór prawdziwa bestia czyli Lamborghini Huracan Performante, szybki koń nie wybaczający błędów. Drugi raz bawiłem się w Rockstar Editor, ale cały czas się uczę:

 

"Mały ale wariat" - trzecie podejście do Edytora Rockstar. W sumie jestem zadowolony początkowe ujęcia niczym z trybu foto w Gran Turismo. Drugi kawałek przypomina mi czasy pierwszych części Gran Turismo, gdzie podobna muzyczka leciała w tle. Miłego oglądania ;)

 

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka z filmiku z Murcielago:

Cold Rise - Gunnar Olsen

 

Porsche wraca na odcinki rajdowe na szuter w górach i pokazuje pazur. Piękne nocne widoki, szybka jazda i sporo strzelania ogniem z wydechu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiona wersja filmiku z R8: właściwe proporcje, wywalony efekt, trochę zmienione ujęcia i inne drobnostki.

Wreszcie film ma właściwe proporcje :) Jadąc przed sobą spotkałem cztery Ferrari F40 pod czyjąś willą, widać jedno nie wystarczyło. Za to każde jest w innym kolorze ;)

 

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini Veneno LP750-4 z muzyką Ship Wrek Zookeepers & Trauzers - Vessel

BMW M3 E92 Liberty Walk z muzyką T-Mass - Bow and Arrow NCS 

 

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocna zmiana z BMW M4. Od 2:22 rozpoczęcie nocnej zmiany z muzyką Bad Karma i tzw special stage z rajdowych odcinków:

 

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja "Wyprowadzka" z kategorii Przypadkowych zdarzeń:
Kobieta wyrzuca z balkonu rzeczy swojego męża, oskarżając go o zdradę. Naszym zadaniem jest podwiezienie niewiernego męża do klubu golfowego.

AMC Pacer − kompaktowy samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę American Motors Corporation (AMC) w latach 1975-1980. Dostępny jako 3-drzwiowy hatchback lub 3-drzwiowe kombi. Do napędu używano dwóch silników R6 oraz jednego V8. Moc przenoszona była na oś tylną poprzez 3-biegową automatyczną bądź 3- lub 4-biegową manualną skrzynię biegów.

 

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodge Challenger 2015 GTA V Movie Rockstar Editor
Jak za starych czasów latający muscle car uciekający przed policją. Film miał być czymś w rodzaju ucieczki z pościgiem policji, jednak ta zgubiła trop niemal od razu. Prawdziwa bestia :)
Muzyka może średnio pasować, ale strasznie spodobał mi się ten kawałek i próbowałem go wpasować ze skutkiem musicie ocenić sami.

Wersja z samą muzyką

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za inspirację posłużył mi film Szybcy i Wściekli Tokio Drift. Film w żadnym razie nie miał być kopią powyższego filmu tylko i wyłącznie luźną inspiracją przy której świetnie się bawiłem jeżdżąc bokiem Mustangiem z odsłoniętym silnikiem, który daje bajeczny dźwięk na wydech pomimo pozostawienia oryginalnych dźwięków z Grand Theft Auto V.

Wersja z samą muzyką:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądająca przeróbka Ferrari 488 spider na Ferrari 488 Speedster wzorowana prawdopodobnie na Lamborghini Gallardo Speedster, które aż tak ładnie nie wygląda. Przód dzięki tej modyfikacji wygląda bardzo drapieżnie z kolei tył jest seksowny do granic samochodowych możliwości. Jest to moja pierwsza próba zgrania materiału wideo z muzyką. Oczywiście nie jest to zrobione w 100%, żeby nie zrobić z tego teledysku.

Wersja z samą muzyką:

 

Edytowano przez Hitmaniak17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aston Martin Vulcan w Grand Theft Auto V. Są ładne widoki, laski i szybki samochód. Kolorystyka samochodu nie wszystkim przypadnie do gustu, ale jest wzorowana na Gulf wyścigowym malowaniu Aston Martina i Porsche. W miarę możliwości starałem się zgrać obraz z dźwiękiem.

Wstępnie filmik miał być tylko z Mitsubishi Lancerem Evo X, ale szybko narodził się lepszy pomysł z kilkoma japońskimi furami w akcji. W skrócie zobaczycie między innymi drift, palenie gumy, neony i strzelanie z rury. Przyznam że spędziłem sporo czasu na spasowaniu materiału z muzyką. W akcji zobaczymy Mistubishi Lancer Evo X, Honda Civic Type R, Honda NSX i Subaru Impreza WRX STI.

Jeden z moich ulubionych samochodów w akcji. No może z tym w akcji przesadziłem, ale jest palenie gumy. Noc, dżaga, neony i Subaru po mocnym tuningu. To chyba pierwsze Subaru WRX STI, które żegna się z nazwą Impreza. Subaru od początku miało być lekko przesadzone. Miejscówkę znalazłem przypadkiem i okazała się bardzo dobrym miejscem do klipu z samochodem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nissan Stagea 260RS prawdopodobnie najlepszy i tym samym najszybsze kombi z Gran Turismo 2 teraz w Grand Theft Auto V. Cztery koła napęd i ponad 270 koni z 2,5 litrowego silnika RB26DETT. 

Maserati Ghibli ponętna włoszka zapakowana do kontenera wybiera się na wolność ledwie rozgrzewając ogumienie. Luksusowy sedan więc bez szaleństw i delikatnie z gazem. Cztery koła napęd i 410KM z 3.0 V6. Filmik zachowany w spokojnym klimacie w zgodzie z muzyką. Szpanowanie furą nocą :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek włoskiego byka z włoskim ogierem. Ferrari F430 Scuderia staje w szranki z Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera. Kto wygrał? Tu chyba nie ma wygranych ani przegranych. Obie maszyny są świetne.

 

Mało znane Lamborghini świeżo odrestaurowane przez Tommiego Vercettiego. Przód wozu można spokojnie pomylić z Ferrari. Silnik V8 z tyłu i napęd na tylne koła. Klasyczne Lamborghini. Nazwa Jalpa pochodzi od słynnej rasy walczących byków. Ferrucio Lamborghini lubował się w walkach byków, był również zodiakalnym bykiem, dlatego większość nazw modeli Lamborghini pochodzi od walczących byków. W nocnym plenerze lewe przednie koło postanowiło sobie poskakać :)

Ciemność nadchodzi BMW M5 E60 GTA V

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy klip promujący kanał bazujący na moich filmikach z Grand Theft Auto V.

 

Tommy Vercetti powraca w GTA V i od razu wyrywa laskę na plaży. GTA V można by spokojnie zamienić w nowe Vice City z pomocą modów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować