Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10-godzinne demo Mass Effect: Andromeda dostępne za darmo

7 postów w tym temacie

Czy ja wiem - animacje ust są dalej słabe, ale postaci już nie wyglądają, jakby miały udar, a i część scen nie do uratowania zmodyfikowano tak, że pozmieniali ujęcia i nie widać twarzy, więc nie kole w oczy. Poprawiono też sceny, gdzie piącha mijała się z twarzą i takie tam.

Problem w tym, że początek Andromedy jest słaby, a gra się robi fajna w drugiej połowie - demo zaś wręcz tylko utwierdzi ludzi w tym, że Andromeda nie jest warta świeczki. Niestety mam wrażenie, że ludzie ją ogarną dopiero, jak wpadnie do EA/Origin Access - zakładam, że stanie się to na święta.

Jeszcze jedno - jeśli komuś się podobało multi w ME3, to tutaj wsiąknie bez reszty :)

Edytowano przez Karfein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tam jest poprawione i poukrywane, ale fakt pozostaje faktem, tych pieniędzy to warte nie jest. Niczym używany samochód wyremontowany po wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wyjdę na dziwaka ale ja przy andromedzie bawiłem się całkiem dobrze. Rzecz jasna ignorowałem fakt niedociągnięć graficznych itd gra sama w sobie na jakiś czas mnie wciągnęła i jak by wyszło fabularne dlc to chętnie bym tam wskoczył raz jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować