Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Ubisoftu biją rekordy - nawet przed premierą

7 postów w tym temacie

Ironicznie firma na którą ostatnio psioczy najwięcej graczy, cieszy się dobrą sprzedażą. Jedynie co mnie od nich interesuje to far cry 5 Bo 3 była rewelacyjna. Assassin's Creed to już dojna krowa która dawno mi się znudziła, for honor było super na tydzień, a rainbow six nigdy mnie nie cieszył. Faktem jest że ubi robi dobre gry, choć pod wieloma względami budzi kontrowersje to jednak daleko mu do chłamu jakie sprzedaje EA, które zresztą też się źle nie ma. Gracze psioczą, ale pieniędzmi jak widać rzucają na lewo i prawo. Taki nałòg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psioczą gracze, gry są sprzedawane niedzielnym graczom których nic nie interesuje. Mój brat dobija do 40-stki a call of duty kupuje rok w rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danoniero napisał:

Gracze psioczą, ale pieniędzmi jak widać rzucają na lewo i prawo. Taki nałòg

 

Graczy, licząc wszystkie platformy, to masz grubo ponad 100 milionów, a na forach pewnie nie udziela się nawet 1/100 tego. Ludziom narzekajacym zostaje nie kupować gier, co niewiele zmienia, bo oni nie kupią, ale w ich miejsce będzie mnóśtwo innych, którzy pobiegną do sklepu z portfelem w zębach jeśli tylko reklama będzie wystarczająco kolorowa. A firmy pokorju Ubisoftu i EA interesują dane finansowe a nie szum na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować