Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - recenzja - Cena postępu

5 postów w tym temacie

Od wersji PS2 się odbiłem, mimo zamiłowania do całej serii. W remaster na PS4 pykam z przyjemnością i całkiem nieźle mi idzie. Tym zakupem uzupełniłem całą kolekcję FF (wyjąwszy części stricte online, bo w takowe nie gram) :)

P.S. A FF XIII i XIII-2 nie były takie złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

Od wersji PS2 się odbiłem, mimo zamiłowania do całej serii. W remaster na PS4 pykam z przyjemnością i całkiem nieźle mi idzie. Tym zakupem uzupełniłem całą kolekcję FF (wyjąwszy części stricte online, bo w takowe nie gram) :)

P.S. A FF XIII i XIII-2 nie były takie złe :)

moje główne wspomnienie związane z FFXIII - pierwsze 28,5 godziny, które spędziłem w "korytarzu". Walka fajna, ale w życiu nie chciałbym tego powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎20 o 13:38, Colidor napisał:

P.S. A FF XIII i XIII-2 nie były takie złe :)

Podpisuję się pod tym. Wg mnie system walki był zbyt przekombinowany, ale jako FF broniły się całkiem dobrze. Chociaż nie wiem, czy moje zdanie się liczy, bo gameplay'owo najbardziej przypadła mi do gustu XV. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Skelldon napisał:

gameplay'owo najbardziej przypadła mi do gustu XV.

Gameplay w XV też mi się podoba. Jedyny drobny mankament jest taki, że od pewnego czasu olewam główną linię fabularną, a robię wszelkie sidequesty, bo więcej kasy i xp wpada :) Zrobili otwarty świat, mnóstwo zadań pobocznych i levelowanie idzie jak z płatka. Jak decyduję się na kolejny fragment linii fabularnej, to zazwyczaj mam ok. 10 leveli więcej niż wskazuje to opis :) 30 lvl na liczniku, 13 godzin rozegrane i może z 6 misji z fabuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować