Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Dying Light każdego tygodnia gra pół miliona osób

7 postów w tym temacie

Ja gram w Dying Light na Xboxe i PS4Pro. Jednocześnie rozgrywam dwie fabuły. Jeszcze nigdy w rządnej grze nie explore wałem tak terenu jak w tej grze. Idę powoli władze w każdą dziurę sprawdzam wszystko, odkrywam świat gry stopniowo nie chaotycznie jak kiedyś. Dzisiaj pogram trochę na Xboxe a jutro na Pleystation. Ta gra jest genialna pod każdym wzgledem. Nawet muzyka i wszystkie dźwięki są genialne. Te chlanie powinienem dostać Nobla za Dying Light. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Dzik nie wiem ile ty masz lat , ale do nauczycielki z J. Polskiego to matula z kopertą na koniec roku musiała chodzic.

Może tak, może nie, ale pewne jest to, że "z języka polskiego" piszemy zaczynając od małej litery ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Stack_Black napisał:

Dzik nie wiem ile ty masz lat , ale do nauczycielki z J. Polskiego to matula z kopertą na koniec roku musiała chodzic.

Żeby całe zdanie było poprawnie napisane, powinieneś napisać "nauczycielki języka polskiego", bez z. To również jest pewne. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też im się chce ;D

Nie mam jeszcze, ale skończyłem z dodatkiem "u kolegi". Czekam na przeceny bo gra nadal kosztuje tyle co nowa, a ma już parę lat.

Edytowano przez Sanders-sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elmartin ja nie pisze , ze bylem geniuszem , ale to co kolega prezentuje to juz przesada . To co ty zes wygrzebal to juz czepianie sie na sile . Założę sie , ze sam nie raz takie ,, błędy" sadzisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować