Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellblade - Senua''s Sacrifice zbiera przyzwoite oceny

6 postów w tym temacie

Szczerze polecam mieć dobre słuchawki do tej gry. Ja na PC gram na headsecie od PS4. Kobita szepcząca mi do ucha z różnych kierunków i na inne ucho co jakiś czas naprawdę robi wrażenie którego na głośnikach nie poczujemy. 

Walka nie jest w tej grze najważniejsza. Ta gra bardziej skupia się na odczuciach itp. Co zresztą świetnie pokazuje kompletny brak interfejsu gry. I cena. Gra kosztuje trochę więcej jak 30 euro.

Z jednej strony gra mnie przyjemnie zaszkoczyła. Z drugiej strony bardziej liczyłem na coś pokroju Havenly Sword. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę miał jakieś luźne finanse, to ta gra znajdzie się w koszyku zakupowym. Od pierwszych zapowiedzi się na nią zasadzam. Tylko że najpierw w kolejce stoi Horizon Zero Dawn, którego ostatnio w wersji pudełkowej widziałem po 139 zł. Tak więc ten tytuł ma zdecydowane pierwszeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dariuszp napisał:

Szczerze polecam mieć dobre słuchawki do tej gry. Ja na PC gram na headsecie od PS4. Kobita szepcząca mi do ucha z różnych kierunków i na inne ucho co jakiś czas naprawdę robi wrażenie którego na głośnikach nie poczujemy. 

Potwierdzam. Efekt jest naprawde niesamowity. 

Ogólnie to te glosy w jej glowie przypominaja mi troche komentarze naloznic z nowego mad maxa, gdy ten cos robil i tylko murczal tam cos pod nosem, a one komentowaly jego zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować