Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wprowadzi tryby Deathmatch do Overwatch

17 postów w tym temacie

Deathmatch tradycyjny jest bez sensu w Overwatch z prostego względu. Niektórzy herosi są kontrami do innych.

Tzn np taki Winston musiałby być naprawdę ograniczony umysłowo żeby przegrać walkę z Genjim który gra na podobnym poziomie.

Taki hanzo może zabić jednym strzałem pod nogi większość bohaterów w grze. Ale jak chybi to jest duża szansa że zginie.

Phara działa tylko na otwartej przestrzeni.

Mccree zabije 1vs1 większość postaci i grze bez problemu.

Dva przegra z większością graczy dps

Rein przegra z każdą mobilną postacią.

Doomfist jak mu siądzie combo zabije każdego z tankami włącznie.

Wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Deathmatch tradycyjny jest bez sensu w Overwatch z prostego względu. Niektórzy herosi są kontrami do innych.

Tzn np taki Winston musiałby być naprawdę ograniczony umysłowo żeby przegrać walkę z Genjim który gra na podobnym poziomie.

Taki hanzo może zabić jednym strzałem pod nogi większość bohaterów w grze. Ale jak chybi to jest duża szansa że zginie.

Phara działa tylko na otwartej przestrzeni.

Mccree zabije 1vs1 większość postaci i grze bez problemu.

Dva przegra z większością graczy dps

Rein przegra z każdą mobilną postacią.

Doomfist jak mu siądzie combo zabije każdego z tankami włącznie.

Wymieniać dalej?

Wiesz... musieli przygotować coś dla debili. W końcu niestety growe medium stało sie dla wszystkich "modne"

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Deathmatch tradycyjny jest bez sensu w Overwatch z prostego względu. Niektórzy herosi są kontrami do innych.

Tzn np taki Winston musiałby być naprawdę ograniczony umysłowo żeby przegrać walkę z Genjim który gra na podobnym poziomie.

Taki hanzo może zabić jednym strzałem pod nogi większość bohaterów w grze. Ale jak chybi to jest duża szansa że zginie.

Phara działa tylko na otwartej przestrzeni.

Mccree zabije 1vs1 większość postaci i grze bez problemu.

Dva przegra z większością graczy dps

Rein przegra z każdą mobilną postacią.

Doomfist jak mu siądzie combo zabije każdego z tankami włącznie.

Wymieniać dalej?

Skwitować twoje wszystkie punkty mógłbym jednym pytaniem retorycznym: i co z tego?

To nie jest 1v1 tylko ośmiu graczy FFA.

Nikt nie każe ci podejmować pojedynku, który przegrasz.

Może i McCree jest mocny 1v1, ale nie może wybierać z kim i gdzie chce walczyć. Taki Genji, Pharah czy Tracer już mogą (Pharah akurat daje na nowej mapie radę).

Nie ma żadnego ograniczenia jeśli idzie o bohaterów, więc nawet jeśli znajdzie się gra, w której wszyscy to McCree main i wszyscy go wybiorą - co z tego? Na pewno będą się dobrze bawić (ba, przewiduję, że FFA DM custom games z ograniczeniem do jednego bohatera będzie zatrzęsienie). A jeśli jeden z nich również wymiata Bastionem, Hogiem czy Żołnierzem i zacznie innymi zamiatać podłogę - co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, UnEsCo napisał:

Wiesz... musieli przygotować coś dla debili. W końcu niestety growe medium stało sie dla wszystkich "modne"

Więc każdy, któremu podoba się DM to w twojej opinii debil? Nie twierdzę, że nie znajdzie się tam paru (jak wszędzie), ale póki co debilnym określiłbym tylko twój wkład pod tym newsem.

Edytowano przez Requiemourn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, UnEsCo napisał:

Wiesz... musieli przygotować coś dla debili. W końcu niestety growe medium stało sie dla wszystkich "modne"

Cały Overwatch jest dla wszystkich, cytując: "dla debili". Tak samo Hearthstone, HotS i Diablo 3. Blizz ostatnio robi gry typowo pod każuali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, fenr1r napisał:

Cały Overwatch jest dla wszystkich, cytując: "dla debili". Tak samo Hearthstone, HotS i Diablo 3. Blizz ostatnio robi gry typowo pod każuali.

Debili to ja widze tylko w tym temacie. Ja wiem ze jak rodzice daja pieniadze i ma sie czas na doslownie wszystko, wbijanie lvli, farmienie itemów itp to mozna sie uznawac za hardcorów i tluc w hardcorowe gry. Ale niektorzy ludzie maja prace, rodzine i po prostu chca wbic na chwile i sobie pograc, a co jak co gry blizza dalej sa dobre. Jezeli okreslacie innych mianem debila, tylko po tym w jakiej firmy gra gry, to sorry ale sami na tych debili wychodzicie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:
14 godzin temu, UnEsCo napisał:

Wiesz... musieli przygotować coś dla debili. W końcu niestety growe medium stało sie dla wszystkich "modne"

Cały Overwatch jest dla wszystkich, cytując: "dla debili". Tak samo Hearthstone, HotS i Diablo 3. Blizz ostatnio robi gry typowo pod każuali.

"Ostatnio" w sensie od zawsze? Wymień choć jedną "hardkorową" grę Blizzarda.

Następny akapit kieruję raczej do ogólu niż konkretnie do ciebie, fen1r (byłoby mocno nie fair generalizować cię po jednym tylko zdaniu).

Ostatnio to się bardzo na czasie stało narzekanie na wielkie firmy, bo wtedy człowiek się wydaje taki alternatywny i inny od reszty głupoli, którzy w takiej błogiej ignorancji czerpią radość z życia - a przecież ty wiesz lepiej, wiesz, że do takiego niczym nieskrępowanego szczęścia zdolni są tylko debile. Wiesz, że na szczęście trzeba sobie zasłużyć, że jeśli gra zapewnia dobrą zabawę i nie wymaga przy tym godzin bezsensownej harówki (czyt. jest dla "każuali") to nie jest warta splunięcia. A jeśli jest jeszcze przy tym przystępna, kolorowa, radosna i przedstawia optymistyczną wizję świata to na pewno musiała zostać stworzona przez jakieś sprzedajne studio, któremu zależy tylko na kasie. Ale dobrze, że ty jesteś taki dojrzały (chociaż nie skończyłeś jeszcze dwudziestu dwóch lat, nie masz pracy, a za to kupę wolnego czasu) i porafisz przejrzeć tą iluzję. W dodatku jesteś na tyle miłościwy, że pójdziesz na forum i krótkim, dosadnym zdaniem uświadomisz resztę populacji, jakimi to są idiotami, że potrafią bawić się grą, która w tak podstępny sposób daje im dobrą rozrywkę. Na pewno otworzy im to oczy i przesiądą się na mroczne, "głębokie", "realistyczne" gry, a ty wyjdziesz na wybawcę uciśnionych, błyskającego intelektem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego idiotycznego określenia gier Blizzarda "casualowymi"... Blizz otwiera Ligę Overwatch. Można zarobić $50000 rocznie + dodatki z wygranych turniejów. Gra kosztuje $60, więc marne grosze w porównaniu. Zapraszam "hardkorów" do spróbowania szczęścia i skopania tyłków tym wszystkim niedzielnym graczom. Na pewno będzie łatwo i opanowanie gry zajmie jedno popołudnie - przecież jest dla "każuali".

Jako odnośnik proponuje obejrzenie rozgrywek Korei Południowej z mistrzostw świata - wgniatają pozostałe reprezentacje w ziemię, ale słyszałem, że oni poświęcili aż trzy popołudnia, żeby dojść do tego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2017 o 23:26, Requiemourn napisał:

"Ostatnio" w sensie od zawsze? Wymień choć jedną "hardkorową" grę Blizzarda.

Następny akapit kieruję raczej do ogólu niż konkretnie do ciebie, fen1r (byłoby mocno nie fair generalizować cię po jednym tylko zdaniu).

Ostatnio to się bardzo na czasie stało narzekanie na wielkie firmy, bo wtedy człowiek się wydaje taki alternatywny i inny od reszty głupoli, którzy w takiej błogiej ignorancji czerpią radość z życia - a przecież ty wiesz lepiej, wiesz, że do takiego niczym nieskrępowanego szczęścia zdolni są tylko debile. Wiesz, że na szczęście trzeba sobie zasłużyć, że jeśli gra zapewnia dobrą zabawę i nie wymaga przy tym godzin bezsensownej harówki (czyt. jest dla "każuali") to nie jest warta splunięcia. A jeśli jest jeszcze przy tym przystępna, kolorowa, radosna i przedstawia optymistyczną wizję świata to na pewno musiała zostać stworzona przez jakieś sprzedajne studio, któremu zależy tylko na kasie. Ale dobrze, że ty jesteś taki dojrzały (chociaż nie skończyłeś jeszcze dwudziestu dwóch lat, nie masz pracy, a za to kupę wolnego czasu) i porafisz przejrzeć tą iluzję. W dodatku jesteś na tyle miłościwy, że pójdziesz na forum i krótkim, dosadnym zdaniem uświadomisz resztę populacji, jakimi to są idiotami, że potrafią bawić się grą, która w tak podstępny sposób daje im dobrą rozrywkę. Na pewno otworzy im to oczy i przesiądą się na mroczne, "głębokie", "realistyczne" gry, a ty wyjdziesz na wybawcę uciśnionych, błyskającego intelektem...

Tyle słów i to zupełnie bezsensu.

Mnie zwyczajnie rozbawił komentarz, gdzie ktoś stwierdza, że dają jakiś tryb "dla debili" (to nie ja pierwszy użyłem takiego określenia), kiedy całą gra jest zrobiona pod masowego odbiorcę. Ale fajnie, że udało Ci się stworzyć analizę w oparciu o urojoną rzeczywistość, mijając się się kompletnie z sensem mojej wypowiedzi. Nawet zabawne to było.

Dnia 12.08.2017 o 23:41, Requiemourn napisał:

Odnośnie tego idiotycznego określenia gier Blizzarda "casualowymi"... Blizz otwiera Ligę Overwatch. Można zarobić $50000 rocznie + dodatki z wygranych turniejów. Gra kosztuje $60, więc marne grosze w porównaniu. Zapraszam "hardkorów" do spróbowania szczęścia i skopania tyłków tym wszystkim niedzielnym graczom. Na pewno będzie łatwo i opanowanie gry zajmie jedno popołudnie - przecież jest dla "każuali".

Jako odnośnik proponuje obejrzenie rozgrywek Korei Południowej z mistrzostw świata - wgniatają pozostałe reprezentacje w ziemię, ale słyszałem, że oni poświęcili aż trzy popołudnia, żeby dojść do tego poziomu.

To ta śmieszna liga, gdzie trzeba zapłacić 20 baniek wstępnego i nie można zarabiać przez ileś tam lat? Ile zespołów się zgłosiło, 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fenr1r napisał:

Mnie zwyczajnie rozbawił komentarz, gdzie ktoś stwierdza, że dają jakiś tryb "dla debili" (to nie ja pierwszy użyłem takiego określenia), kiedy całą gra jest zrobiona pod masowego odbiorcę.

No tak, bo inne gry sa robione pod pojedyncza jednostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, TigerXP napisał:

No tak, bo inne gry sa robione pod pojedyncza jednostke.

Zdajesz sobie sprawę, że niektóre produkty tworzone są pod stosunkowo wąską grupę odbiorców o mocno sprecyzowanych wymaganiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, fenr1r napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że niektóre produkty tworzone są pod stosunkowo wąską grupę odbiorców o mocno sprecyzowanych wymaganiach?

To ze gra jest robiona pod waska grupe odbiorców, którzy sa gotowi za nia odciac sobie przyrodzenie, nie znaczy ze nie ssie palki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, TigerXP napisał:

To ze gra jest robiona pod waska grupe odbiorców, którzy sa gotowi za nia odciac sobie przyrodzenie, nie znaczy ze nie ssie palki.

Do czegoś zmierzasz, czy tak po prostu chciałeś podzielić się tym truizmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, fenr1r napisał:

Do czegoś zmierzasz, czy tak po prostu chciałeś podzielić się tym truizmem?

Mysle ze jak do tej pory nie zrozumiales, to juz i nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TigerXP napisał:

Mysle ze jak do tej pory nie zrozumiales, to juz i nie zrozumiesz.

Ja rozumiem, ale ty chyba nie bardzo.

Nigdzie nie stwierdziłem, że Overwatch jest grą złą albo dobrą. Nigdzie nie napisałem, że wszystkie gry niszowe są dobre. Pytam więc, do czego się odnosisz? Miotasz się w komentarzach, ale chyba sam nie wiesz do końca po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować