Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ReCore: Definitive Edition ukaże się 29 sierpnia

6 postów w tym temacie

Chyba niżej upaść się nie dało MS z Xbox One X i tutaj widze remaster gry z oryginalnego XB1 z poprawioną grafiką(bo oryginał to wyglądał jak wczesna gra na x360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎20 o 19:42, Numenpl napisał:

Chyba niżej upaść się nie dało MS z Xbox One X i tutaj widze remaster gry z oryginalnego XB1 z poprawioną grafiką(bo oryginał to wyglądał jak wczesna gra na x360)

Chyba nie widziałeś na oczy wczesnych gier na X360. xD BTW, to nie remaster, tylko wersja GOTY z inną nazwą (bo, nie ukrywajmy, nie była to gra roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2017 o 00:32, Skelldon napisał:

Chyba nie widziałeś na oczy wczesnych gier na X360. xD BTW, to nie remaster, tylko wersja GOTY z inną nazwą (bo, nie ukrywajmy, nie była to gra roku).

Ujmę to tak Recore dla mnie prezentuje poziom pierwszego Gears of Wars z x360. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎23 o 10:29, Numenpl napisał:

Ujmę to tak Recore dla mnie prezentuje poziom pierwszego Gears of Wars z x360. xD

Może ReCore nie grzeszy wyglądem, ale chyba inaczej pamiętam GoWa. :P Jak wspomniałeś o wczesnych grach na X360 to prędzej przyszło mi na myśl Kameo: Elements of Power. Zarówno to, jak i twór Keijiego Inafune raczej nie celowały w jak najlepszą jakość grafiki. Zresztą, ReCore stworzone zostało na Unity i nie wyszło jako gra AAA. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować