Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gram.pl

Final Fantasy XV trafi na PC w przyszłym roku

12 postów w tym temacie

Ten dzień robi się co raz lepszy. Brakuje już tylko oficjalnej zapowiedzi FF XII The Zodiac Age na PC i jestem w "niebie" :D

0

Wszystko fajnie tylko jak widzę tyle razy Nvidia w materiale to boję sie o wydajność na moim radeonie.

0

Gra ma za******y klimat pierwsze FF ktore mnie porwalo na tyle , ze wbilem platyne. 

0

Ale jak czyta się komentarze fanatyków konsol na youtube i neogaf to tylko umierać ze śmiechu.

0

Numenpl ty sie zachowujesz jak fanatyk Pc skoro tu wchodzisz i walisz taki kom ni z gruszki ni z pietruszki , w jakim celu? 

-1

I tak na marginesie z tymi wszystkimi bajerami na Pc bedzie to napewno glaskac mozg . Skoro na konsoli wygladalo to naprawdę ladnie to , az jestem ciekaw tego efektu swiatel itp.

1

1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Numenpl ty sie zachowujesz jak fanatyk Pc skoro tu wchodzisz i walisz taki kom ni z gruszki ni z pietruszki , w jakim celu? 

By przypomnieć ludziom, że znaczna część konsolowej braci to niestety miejscowi z ciemnogrodu, którzy są dwulicowi jak diabli. Bo teraz ci co się śmiali jak to boskie FF XV jest tylko na konsole i na PC nie zostanie wydane nigdy, to teraz gadają jak to FF XV to totalne badziewie i wychodzi na PC. 

0

Numenpl , za czesto tam zagladasz. Zwykle trolle nic innego , takich znajdziesz bo obydwóch stronach barykady.

0

2 godziny temu, Numenpl napisał:

By przypomnieć ludziom, że znaczna część konsolowej braci to niestety miejscowi z ciemnogrodu, którzy są dwulicowi jak diabli. Bo teraz ci co się śmiali jak to boskie FF XV jest tylko na konsole i na PC nie zostanie wydane nigdy, to teraz gadają jak to FF XV to totalne badziewie i wychodzi na PC. 

To nie konsolowa brać. To po prostu idioci. Sam jestem konsolowcem, ale od samego początku wiedziałem, że FFXV w końcu wyjdzie na PC. Ba, nawet cieszę się wraz z PCtowcami, bo skoro wyjdzie to również na Windows Store to może to oznaczać cross-buy i wsparcie dla Xbox Play Anywhere. Daleko mi od narzekania. :P

0

12 godzin temu, Stack_Black napisał:

Numenpl , za czesto tam zagladasz. Zwykle trolle nic innego , takich znajdziesz bo obydwóch stronach barykady.

To się zgodzę są tacy po obydwu stronach barykady tylko problemem jest, że najbardziej odzywają się ostatnio ci od strony konsol. I to się zaczęło od wydania podstawowych wersji XB1 i PS4 -> no i jak tu nie śmiać się, gdy widzisz jak to idioci gadają, że na PC to tylko grafika się liczy, a jak co do czego dojdzie to ci sami kretyni kłócą o np. Trawę w GTA 5. O tekstach jakie leciały podczas premiery XCOM 2 na konsolach w stronę tych którzy kupili grę na PC nie wspomnę. 

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0