Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XV trafi na PC w przyszłym roku

12 postów w tym temacie

I tak na marginesie z tymi wszystkimi bajerami na Pc bedzie to napewno glaskac mozg . Skoro na konsoli wygladalo to naprawdę ladnie to , az jestem ciekaw tego efektu swiatel itp.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Numenpl ty sie zachowujesz jak fanatyk Pc skoro tu wchodzisz i walisz taki kom ni z gruszki ni z pietruszki , w jakim celu? 

By przypomnieć ludziom, że znaczna część konsolowej braci to niestety miejscowi z ciemnogrodu, którzy są dwulicowi jak diabli. Bo teraz ci co się śmiali jak to boskie FF XV jest tylko na konsole i na PC nie zostanie wydane nigdy, to teraz gadają jak to FF XV to totalne badziewie i wychodzi na PC. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Numenpl napisał:

By przypomnieć ludziom, że znaczna część konsolowej braci to niestety miejscowi z ciemnogrodu, którzy są dwulicowi jak diabli. Bo teraz ci co się śmiali jak to boskie FF XV jest tylko na konsole i na PC nie zostanie wydane nigdy, to teraz gadają jak to FF XV to totalne badziewie i wychodzi na PC. 

To nie konsolowa brać. To po prostu idioci. Sam jestem konsolowcem, ale od samego początku wiedziałem, że FFXV w końcu wyjdzie na PC. Ba, nawet cieszę się wraz z PCtowcami, bo skoro wyjdzie to również na Windows Store to może to oznaczać cross-buy i wsparcie dla Xbox Play Anywhere. Daleko mi od narzekania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Stack_Black napisał:

Numenpl , za czesto tam zagladasz. Zwykle trolle nic innego , takich znajdziesz bo obydwóch stronach barykady.

To się zgodzę są tacy po obydwu stronach barykady tylko problemem jest, że najbardziej odzywają się ostatnio ci od strony konsol. I to się zaczęło od wydania podstawowych wersji XB1 i PS4 -> no i jak tu nie śmiać się, gdy widzisz jak to idioci gadają, że na PC to tylko grafika się liczy, a jak co do czego dojdzie to ci sami kretyni kłócą o np. Trawę w GTA 5. O tekstach jakie leciały podczas premiery XCOM 2 na konsolach w stronę tych którzy kupili grę na PC nie wspomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować