Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada Anno 1800

6 postów w tym temacie

2205 nawaliło, bo single było słabe. Skoro będzie powrót  trybu gry ciągłej to już poprawa. Teraz jeszcze tylko nieco sensowniejsza kampania i moze jakieś scenariusze. Ale beż tych ostatnich da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł, a już postawiłem krzyżyk na tej serii. Super, że się nie poddali, mam nadzieję jednak, że wyciągną wnioski z porażki i przygotują grę conajmniej tak bogatą i rozbudowaną jak 2070 albo 1404.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 1404 i to ostatnie. Pierwsze bardziej mnie jarało, fajny gameplay przy akompaniamencie ślicznej grafiki. We wcześniejsze nie grałem, wiem wstyd, ale już chyba z tym za późno. W tą część na pewno pogram, XIX wiek jest kozacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MisioKGB napisał:

Grałem w 1404 i to ostatnie. Pierwsze bardziej mnie jarało, fajny gameplay przy akompaniamencie ślicznej grafiki. We wcześniejsze nie grałem, wiem wstyd, ale już chyba z tym za późno. W tą część na pewno pogram, XIX wiek jest kozacki.

Ujmę to tak pierwsze 2 części to ta sama gra tylko grafika poprawiona, Anno 1404 to ulepszona mechanika 1701, a Anno 2070 to kolejne ulepszenie 1404 z nowymi bajerami i na tej części rozwój serii się zatrzymał. 

Co do nowego Anno 1800 nie wróżę sukcesów dopóki nie zobaczę losowo tworzonych plansz, klęsk żywiołowych oraz multiplayera/nieskończoną grę z Anno 1407/2070 bo to co trailer pokazuje strasznie jedzie Anno 2205.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować