Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Mass Effect powróci, pomimo krytyki Andromedy

13 postów w tym temacie

Adum1 napisał:

Rzygać mi się chce od takiego pieprzenia.

Stracił by premie jak by powiedział :  tak gra była spartolona i to wypuściliśmy. Niektórzy nigdy nie przyznają się do błędu dodatkowo nie chcą tej gry w sumie już poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś muszą powiedzieć ku uspokojeniu tłumów (co i tak raczej nie zadziała). Szczególnie, gdy od początku robią wiele, aby zrazić do siebie graczy. Niespełnienie wczesnych obietnic co do gry, zabugowana wersja premierowa (niedziałające questy, dziurawe mapy, nieszczęsne animacje i samokasujące się zapisy rozgrywki), fabuła i gameplay mocno poniżej dawnego poziomu ich gier - tym zrazili do siebie zapewne niemałe grono graczy. Wiadomością o porzuceniu łatania i wzbogacania trybu dla jednego gracza oraz przerzuceniem niedokończonych wątków do książek i komiksów powiekszyli tylko ilość hejtu. Tryb dla wielu graczy będzie rozwijany najprawdopodobniej tylko dlatego, że ktoś faktycznie korzysta z mikropłatności.
Na bazie wsparcia dla Andromedy jakoś nie widzę dziesięcioletniego planu wspierania Anthem (które z perspektywy kogoś, kto ograł wszystkie ich dotychczasowe gry [czyt. np. mojej], zapowiada się na coś, co będzie można pominąć nawet podczas wyprzedaży).
Stare dobre BioWare chyba faktycznie już umarło. EA wie, jak zabijać legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być:

"[...] gra, które zarobiła wiele dla EA [...]".

Skończyłem całość na PS4. Bardzo przydatna była opcja, żeby postacie cały czas nosiły hełmy. Szkoda, że nie działało to na NPC. Tak ohydnych facjat i animacji dawno nie widziałem. Wszystkie twarze w grze sprawiały wrażenie, że są losowo poskładane z "kawałków" dostępnych w edytorze. Najgorsza zaś rzecz, która mnie spotkała to syn Zaeda Massaniego. To gwałt na grze, marce i tej postaci. Ktoś za to odpowiedzialny powinien smażyć się w piekle na wieki wieków. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME:A dała jedną pozytywną rzecz jeśli chodzi o EA. Przypomniała graczom jak to EA pomału dobija swoje studia odpowiedzialne za marki takie jak ME, DA, C&C, SimCity itd. Fakt inni wydawcy robią gorsze rzeczy jeśli chodzi o rynek gier jak na przykład UBISOFT, ale ubi jakoś trzyma ten poziom jeżeli chodzi o gry i niekoniecznie od strony technicznej. Wielu lubi robić wymówki jaki to DA:I był wybitny a ja daję tej grze 6/10 za bycie nudnym MMORPG jakich wiele przerobionych na singla z kiepską fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd w Andromede gra mi się fajnie, co prawda grałem dopiero 4 godzinki, no ale jakoś przez nie przebrnąłem czyli chyba nie jest tak źle co? Będzie gorzej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Jak dotąd w Andromede gra mi się fajnie, co prawda grałem dopiero 4 godzinki, no ale jakoś przez nie przebrnąłem czyli chyba nie jest tak źle co? Będzie gorzej? :)

Będzie i lepiej, pierwsze wejście do krypty porzuconych i druga planeta (dżungla, nie pamiętam nazwy bo tej gry nie chce się pamiętać) jest bardzo immersyjna gdy przedzierasz się przez nią, bardzo miło to wspominam, ale później będzie tylko spadek w dół, nudne questy na zasadzie pójdź w miejsce x i obejzyj durny trailer, w momencie gdy czekasz na jakiś patos/akcję, poza tym zaczniesz sobie zdawać sprawę z niesamowitej powtarzalności, kretynizmów w projektowaniu, kiepskiego projektu świata, nudnej fabuły, nudnych postaci i dialogów i w ogóle jakie to wszystko średnie, aż w którymś momencie odpuścisz, albo przelecisz tylko główną fabułę.

Mam wrażenie, że ME powróci co najwyżej jako jakaś średnia gra, jeden rzut na taśmę kilkugodzinnej gry akcji, która zła nie będzie, ale przejdzie obojętnie. Na andromedę czekałem, ale po ta seria w tej chwili jest dla mnie już totalnie obojętna. Z jade empire też podkręcali przez lata, że coś tam się może zadziać, ale logiczne jest, że 2 nigdy nie powstanie, bo nie opłaca się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jui8 napisał:

...(ciach)...Będzie i lepiej, pierwsze wejście do krypty porzuconych i druga planeta (dżungla, nie pamiętam nazwy bo tej gry nie chce się pamiętać) jest bardzo...(ciach)...

Hmm no to niefajnie, troszkę ostudziłeś mój zapał, no ale przejść muszę tak jak i każdą wcześniejszą część, to w końcu jeszcze Mass Effect prawda? Nie mogli tego aż tak popsuć...

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Jak dotąd w Andromede gra mi się fajnie, co prawda grałem dopiero 4 godzinki, no ale jakoś przez nie przebrnąłem czyli chyba nie jest tak źle co? Będzie gorzej? :)

To jest kwestia jaki stosunek masz do gry. Ja Mass Effecta przeszedłem i znuźenia jako takiego nie odczułem. Może pod koniec gry gdzie stwierdziłem że kończę fabułę. Jakieś 90%. Gra oczywiście ma nie wykorzystany potencjał co nie znaczy że jest kiepska. Najwięcej hejtu spadło za animację twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować