PanKazikRadzi

Karta graficzna

9 postów w tym temacie

Jaka będzie najlepsza-najwydajniesza karta do zestawu Xeon E5450 3.0GHz, 4 RAM 800MHz, zasilacz 230W ?

PS. W razie koniecznosci moge dokupic mocniejszy zasilacz.

Gry w które gram: GTA VI, BF Bad Company 2, BF3, Far Cry 3 i inne o podobnych wymaganiach. Do tej pory myślałem nad GeForce GT 710 2GB. Proszę o odpowieć, budżet do 250 zł, +/- 20zł.

Edytowano przez PanKazikRadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jedynym rozsadnym wyborem bedzie GF 750ti, z tym ze uzywki zaczynaja sie od mniej wiecej 300pln+. Ale spokojnie starczy do tych tytułów co wymieniles, moze za wyjatkiem GTA6, bo to bedzie mialo duzo wieksze wymagania jak juz wyjdzie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak o GTA 6 mógłbym sb pomarzyć na takim sprzęcie :D. Jeszcze pytanie, czy zaliczacz wystarczy ? I czy procesor nie będzie za słaby lub za mocny? Bo mógłbym w przyszłości odkupić od kolegi 750 ti z 4GB pamięci więc nwm czy narazie inwestować w kartę z 2GB ale też nwm czy reszta da radę z 4GB VRAM :P

Edytowano przez PanKazikRadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, PanKazikRadzi napisał:

Dodam jeszcze że procesor ram i tak dalej jest na DDR2 a karty 750 ti nie ma chyba pod takie płyty główne ;(

To na jakie ramy jest plyta główna nie ma nic wspolnego z karta graficzna. Karta napewno bedzie pasowac.

A co do karty z 4gb to jest Ci taka niepotrzebna. Zapotrzebowanie na Vram rosnie wraz ze zwiekszaniem rozdzielczosci i detali w grze. Na karcie pokroju 750ti nigdy nie odpalisz gry w takich detalach, zeby zabraklo Vramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey dziękuję za odpowiedź :) w sumie to nigdy nie wiedziałem czy rodzaj drr na płycie ma coś wspólnego z kartą więc dzięki że mnie uświadomiłem :D ten pecet ma służyć głównie do grania a za cenę ok 450 zł myślę że to dobra inwestycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, gragoli10 napisał:

Witaj! Zapytam was, że czy można grać PC - Prince of Persia The Two Throne przez WINDOWS 10? Czy działa? Pozdrawiam Dział

a? Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się