Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No Man's Sky na PC sprzedane w liczbie ponad miliona egzemplarzy

8 postów w tym temacie

Przynajmniej mieli jaja żeby nie wkurzać graczy tylko się zabrac do roboty i podrasować gierkę troszkę. Takie EA i Bioware, święte krowy wypuścili gniota, dostali negatywne recenzje i... porzucili grę, poprawki, DLC i wszystko. Na zasadzie "nie lubicie naszej gry? to spadajcie, kupiliście grę? wali nas to". Normalnie dzieci.

Swoją drogą co to za czasy kiedy duże studia wypuszczają takie gnioty a małe wypuszczają takie perełki jak Subnautica czy Starbount w które mam nabite setki godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TobiAlex napisał:
DeithWX napisał:

Milion kopii? Brawo, dogonili Stardew Valley, grę stworzoną przez dosłownie jedną osobę.

No, ich było czterech...

Ah to tłumaczy dlaczeogo wzięli się za tak duży projekt, w końcu jest ich aż czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:
TobiAlex napisał:
DeithWX napisał:

Milion kopii? Brawo, dogonili Stardew Valley, grę stworzoną przez dosłownie jedną osobę.

No, ich było czterech...

Ah to tłumaczy dlaczeogo wzięli się za tak duży projekt, w końcu jest ich aż czterech.

Tak trochę racja. Let mi Gugle it! ... "helloł Gejms" ... Liczba wyprodukowanych przezd NMS gier: 3. Liczba ww gier na platformy docelowe NMS: 2 (PC) 0 (PS4). Ja rozumiem, że studio stworzyliludize o pewnm doswiadczeniu, bo wcześniej pracowali w innyh firmach. Ale jako zespół maja mało doświadczenia, lista pracowników jest krótsza niz w skzolnym radiowężle, a oni wzięli sie za gigantyczną grę. Choć trzeba im przyznać, ze przynajmniej dcoś z tą grą zrobili. Giganci branży zazwyczaj olewają opinie klientów "bo i tak kupią kolejną część".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:
DeithWX napisał:
TobiAlex napisał:
DeithWX napisał:

Milion kopii? Brawo, dogonili Stardew Valley, grę stworzoną przez dosłownie jedną osobę.

No, ich było czterech...

Ah to tłumaczy dlaczeogo wzięli się za tak duży projekt, w końcu jest ich aż czterech.

Tak trochę racja. Let mi Gugle it! ... "helloł Gejms" ... Liczba wyprodukowanych przezd NMS gier: 3. Liczba ww gier na platformy docelowe NMS: 2 (PC) 0 (PS4). Ja rozumiem, że studio stworzyliludize o pewnm doswiadczeniu, bo wcześniej pracowali w innyh firmach. Ale jako zespół maja mało doświadczenia, lista pracowników jest krótsza niz w skzolnym radiowężle, a oni wzięli sie za gigantyczną grę. Choć trzeba im przyznać, ze przynajmniej dcoś z tą grą zrobili. Giganci branży zazwyczaj olewają opinie klientów "bo i tak kupią kolejną część".

Człowieku zanim wyślesz komentarz to upewnij się, że wszystka tam jest zrozumiałe i w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować