Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piranha Bytes ma już 20 lat. Wyraź uznanie dla twórców serii Gothic

7 postów w tym temacie

Za******a inicjatywa :D Trzeba będzie podziękować za Gothic-ki :D

EDIT: ROTFL nie dosyć że teraz na gram jest autocenzura to jeszcze cenzurujecie takie słowo?

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadymek napisał:

Ja uhonorowuję projekty PB od lat nie kupując ich gier. Tak od czasu G3.

A ja przeciwnie, grałem nawet w Gothic 3 Świt Bugów (raz przeszedłem i chwatit ). Z niewiedzy nie kupiłem Gothic'a 1, ale dostałem go jako bonus przy zakupie Gothic'a 2. Od tej pory kupuję produkty Piranii w ciemno. Gothic 3 wcale nie był taki zły.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.09.2017 o 20:43, KrzysztofMarek napisał:

A ja przeciwnie, grałem nawet w Gothic 3 Świt Bugów (raz przeszedłem i chwatit ). Z niewiedzy nie kupiłem Gothic'a 1, ale dostałem go jako bonus przy zakupie Gothic'a 2. Od tej pory kupuję produkty Piranii w ciemno. Gothic 3 wcale nie był taki zły.

No, jak się porówna np działanie interfejsu Gothic i Gothic II po przejściu G3 (skrót zamierzony), to można odnieść takie wrażenie ;) Ja grałem najpierw z jedynkę i dwójkę, a potem "spróbowałem" zabugowanej, niedooptymalizowanej "trójki" i ogólne wrażenie jakie wyniosłem, poza mankamentami technicznymi, to spłycenie i rozwodnienie rozgrywki (a niedawno się jeszcze dowiedziałem , że gra dyskryminowała moją kartę graficzną!).

Od łatki do łatki, trzymałem się dzielnie do połowy Verantu, ale po którejś z kolei nic niewnoszącej łatce dałem sobie zwyczajnie spokój. A Risen odpadł na etapie dema (duży plus za demo przed premierą, duuuży minus za stagnację).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem monitor  w proporcjach 4:3, 17"  i Gothic 3 chodził bez zacięć. Przyznaję, że byłem jednym z niewielu szczęśliwców, bo bardzo wielu skarżyło się na zabugowanie Gothic'a 3, ale ja tego nie odczuwałem. Dzisiaj mam lepszy monitor, lepszy procesor i lepszą kartę graficzną, ale...  no właśnie, od czasu do czasu świat się kręci się wokół postaci, którą gram. To jednak nie zmienia mojego nastawienia do Gothic'a 3 - gra mi się dobrze, zwłaszcza po fanowskich modyfikacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować