Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Permanentne bany w Overwatchu nadchodzą

7 postów w tym temacie

One_of_the_Many napisał:

Gadają i gadają. Im więcej gadają tym większe odnoszę wrażenie, że niewiele z tego wyniknie. Krowa, która dużo muczy mało mleka daje.

Gadają, bo ludzie im zarzucali, że nic nie robią, bo nic nie mówią (a zawsze robili, tylko wcześniej tego nie komunikowali)... Rozumiem, że wolałbyś, żeby nic nie mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odszedłem z gry dwa dni temu. Spadlem z 3300 na 2730 i praktycznie ani jednego meczu nie przegrałem normalnie. Albo ludzie wychodzili, albo trolowali. Jeszcze po 5 takich meczach blizzard postanowił ukarać mnie podwójnie komunikatem że grałem za słabo i zabrali mi znaczek Diamond. Jeszcze w żadnej grze online nie widziałem tak beznadziejnego systemu co w Overwatch, mam wrażenie że gracze zniszczyli te markę, a Blizzard stracił nad tym wszystkim kontrolę, desperacko wymyślajac jak to naprawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykada85 napisał:

Ja odszedłem z gry dwa dni temu. Spadlem z 3300 na 2730 i praktycznie ani jednego meczu nie przegrałem normalnie. Albo ludzie wychodzili, albo trolowali. Jeszcze po 5 takich meczach blizzard postanowił ukarać mnie podwójnie komunikatem że grałem za słabo i zabrali mi znaczek Diamond. Jeszcze w żadnej grze online nie widziałem tak beznadziejnego systemu co w Overwatch, mam wrażenie że gracze zniszczyli te markę, a Blizzard stracił nad tym wszystkim kontrolę, desperacko wymyślajac jak to naprawić. 

 

Identyczna sytuacja jest w HoTS,  nie da się kompletnie grać , same dzieci w meczu można wyczyniać cuda ale jeden dwóch graczy poziomem rozwoju intelektualnego ameby i mecz leży, szkoda marnować życia i nerwów na gry Blizza przynajmniej te typu Moba

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One_of_the_Many napisał:

Gadają i gadają. Im więcej gadają tym większe odnoszę wrażenie, że niewiele z tego wyniknie. Krowa, która dużo muczy mało mleka daje.

Z tą krową to sterotyp i nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować