Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsidian chętnie zająłby się produkcją kolejnego Fallouta

10 postów w tym temacie

Dahmin napisał:

Samobójczy strzał w kolano ze strony obsydianu. Ale co tam, było warto stracić prawa do takiej marki.

O kurde to niezły krytyk musiał pójść żeby strzałem w kolano samobójstwo popełnić :p 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dante-Sparda napisał:
Dahmin napisał:

Samobójczy strzał w kolano ze strony obsydianu. Ale co tam, było warto stracić prawa do takiej marki.

O kurde to niezły krytyk musiał pójść żeby strzałem w kolano samobójstwo popełnić :p 

Hahahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dante-Sparda napisał:
Dahmin napisał:

Samobójczy strzał w kolano ze strony obsydianu. Ale co tam, było warto stracić prawa do takiej marki.

O kurde to niezły krytyk musiał pójść żeby strzałem w kolano samobójstwo popełnić :p 

Oj tam, oj tam. Biedne kolanko niczego się nie spodziewało i poszedł sneak attack critical a że był co najmniej z "Better Criticals" i "The Professional" to łapkę urwało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dante-Sparda napisał:
Dahmin napisał:

Samobójczy strzał w kolano ze strony obsydianu. Ale co tam, było warto stracić prawa do takiej marki.

O kurde to niezły krytyk musiał pójść żeby strzałem w kolano samobójstwo popełnić :p 

Wiesz... Wyobrażałem to sobie ze strzelbą w roli głównej i powolnym wykrwawianiu się, co nawet byłoby adekwatne do całej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle tylko nie robili tego na technologii Bethesdy. Ich technologia jest taka stara i archaiczna że się w pale nie mieści. Przecież ta gra nie potrafi nawet ruchomych platform obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym silnikiem to fakt. Archaizm, który robił furorę za czasów Obliviona gdzieś w okolicach 2006 roku aktualnie może być tylko traktowany jako niesmaczny żart. Gdyby nie liczne mody ostatni Fallout wyglądałby jak jakiś niedokończony studencki projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler alert - Obsidian nie zrobi już żadnego Fallouta. Bo Bethesda od kilku lat nie zleca już robienia gier zewnętrznym firmom. Teraz 100% gier które wydają jest produkowane przez developerów należących do rodziny Bethesdy.

Więc są 2 opcje - albo Obsidian zostanie kupiony przez Bethesdę, albo Bethesda zmieni strategię którą od paru lat realizuje. Uważam że obie opcje na ten moment są nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować