Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komplet osiągnięć w Dark Souls w niespełna 4 godziny. Nowy rekord świata kanadyjskiego speedrunnera.

3 posty w tym temacie

"zdobycie wszystkich osiągnięć wcale nie należy do najłatwiejszych i zwykłemu śmiertelnikowi trudno będzie odblokować je przy pojedynczym przejściu gry" - zdobycie wszystkiech osiągnięć NIE JEST możliwe za jednym przejściem gry, choćby z powodu dwóch zakończeń jak i dwóch przymierzy, które się wzajemnie wykluczają (choć tutaj może jest jakiś myk, którego nie znam), więc grę trzeba ukończyć minimum 2 razy, a właściwie niezbędne do scalakowania jest 2 i pół przejścia, aby móc wykuć wszystkie bronie z bossów, bo dostaje się jedną duszę na przejście, a np. z  duszy Sif trzeba wykuć, aż 3 bronie do achika, więc Panie redaktorze - bez takich...

Tak czy siak: szacun dla gościa, który zrobił to w czasie poniżej 4 godzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Pajonk78 napisał:

"zdobycie wszystkich osiągnięć wcale nie należy do najłatwiejszych i zwykłemu śmiertelnikowi trudno będzie odblokować je przy pojedynczym przejściu gry" - zdobycie wszystkiech osiągnięć NIE JEST możliwe za jednym przejściem gry, choćby z powodu dwóch zakończeń jak i dwóch przymierzy, które się wzajemnie wykluczają (choć tutaj może jest jakiś myk, którego nie znam), więc grę trzeba ukończyć minimum 2 razy, a właściwie niezbędne do scalakowania jest 2 i pół przejścia, aby móc wykuć wszystkie bronie z bossów, bo dostaje się jedną duszę na przejście, a np. z  duszy Sif trzeba wykuć, aż 3 bronie do achika, więc Panie redaktorze - bez takich...

Tak czy siak: szacun dla gościa, który zrobił to w czasie poniżej 4 godzin. :)

Kajam się i biję w pierś za ten niecny błąd. Podwójnie, bo z Dark Souls 1 spędziłem jakieś 200 godzin :( wprawdzie nie wymaksowałem, bo zawsze gdzieś zabrakło Słonecznych Medali do zebrania wszystkich cudów, ale wiem, że nie jest to możliwe za jednym podejściem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować