Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed Origins - w nowym trailerze wszystko zamienia się w piach

8 postów w tym temacie

Świetne CGI! Jak bardzo by ktoś nie trawił tej serii to ja wam powiem, że ta część to będzie hit murowany i ja w to będę grał :)

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Świetne CGI! Jak bardzo by ktoś nie trawił tej serii to ja wam powiem, że ta część to będzie hit murowany i ja w to będę grał

Zobaczymy po premierze. Już takich hitów murowanych z kilku studiów mięliśmy kilka, a w praktyce wychodziła padaka. Ubisoft jest jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden assasin im nie wyszedł i to byla trojka. Rzygac mi sie chce od czytania , ze nuda . Co jeden z drugim by chcial skakanie na spadochronie , lasery wampiry i dinozaury w jednym . Assassin'now nie da sie zmienic bo gra ma swojego rodzaju urok ktory jest jej rdzeniem. Rozumiem tych co narzekaja bo marnie optymalizuja na pc , ale reszta obstawiam , ze woli grac w bezmyslne gry typu wyceluj zabij ,masa krwi  wybuchajacych glow. Jakby gra byla lipna to by nie robili entej czesci. Ktos zaraz doda , ze przez takich casuali jak ja takie gry wychodza , bo wkladam im w kieszen. Odrazu zaznaczam , ze gram od ponad 20 lat i ogralem tryliard tytulow i mam do czego porownywac. Do tych co graja na you tube prosilbym nie komentowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Voyoyo podaj mi chodź jedna firme ktora z czesci na czesc swojej gry ewoluuje w takim stopniu , zeby sie z.srac z zachwytu ?!?!? Rockstar?!? EA?? Capcom?!?!  Jakbys gral to bys wiedzial , ze kazda czesc wnosi mase nowosci , tylko jak sie nie gra a ocenia gre po trailerach albo po tym co ktos napisal bo tez gral w trailer to tak potem wychodzi beczenie jak owca bez swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować