Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy walczyłeś kiedyś z bogiem? - recenzja Guild Wars 2: Path of Fire

2 posty w tym temacie

Heart of Thorns było dla mnie rozczarowujące ale ten dodatek jest dużo lepszy.

Plusy:

- Wspaniale wykonane olbrzymie mapy. Nie tylko piękne wizualnie ale zawierają też wiele ciekawego contentu.

- Mounty są naprawdę fajne

- Masa, po prostu masa smaczków dla fanów jedynki których gracze nie grający w pierwszą cześć nawet nie zauważą (na przykład na pierwszej mapie można obudzić trzy duchy które budziliśmy w jedynce w misji Elona Reach jako bonus)

- Mastery nie są tak uciążliwe jak w pierwszej części

Wady:

- Nadal słaba fabuła (ale lepsza niż poprzedni dodatek). Jest strasznie nierówna są lepsze momenty ale niektóre są idiotycznie nielogiczne i czasem mam wrażenie że rzeczy z pierwszych gier są wyciągane na siłę.

- Mastery jest mało i wszystkie są powiązane z mountami fajnie jak były by jeszcze jakieś inne

- Brak nowej rasy (ja się pytam gdzie są Tengu) chociaż z powodu budowy gry prawie na pewno nigdy nie dodadzą (fabuła level 1-30 jest różna dla każdej rasy i było by za dużo pracy)

Ostatecznie to dla mnie słabe 8/10. I nie mogę się zgodzić co do tempa robienia "serduszek" może coś zmienili w patchu ale robi się je stosunkowo szybko w porównaniu do wcześniejszych map.

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować