Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ludzie "oszaleją" na punkcie nowej produkcji twórców Batman: Arkham

9 postów w tym temacie

Z tego co wiem to częśc graczy zgodizła siem, zę nei bedize Supermana, bo gra nim byłaby nudna. Po prostu został wykreowany jako OP i gra niemiałaby sensu, bo przypominaałaby grania na Godmode, poza walkami z bossami. Sepkulowan o Nightwingu, alboGreen Arrow, rzadziej o Deathsroke'u.

Nawiasem na ich miejscu byłbym bardzo ostrożny z nakręcaniem hype'u po tym jak dwukrotnie skopali premierę B:AK na PC, a gameplay został cześciowo zjechany choćby za beznadzieną walkę z DS, któa pokonała Electrocutnionnera w konkursie na najgorszego bossa w historii marki. Przy czym Electrocutionera mozna wybaczyć, bo nie był boossem finalnym, tylko wg. samej fabuły robił za największego frajera wśród wynajętych zabójców i w grze był bardzioej dla fajnego gadżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czyli jednak na 100% ktoś z uniwersum DC, bo słyszałem plotkę o Dare Devilu od Marvela.

Mam przeczucie, że nowa gra nie będzie musiała być koniecznie o superbohaterze... może też być superzłoczyńca np. Deathstroke. Albo anybohater jak Red Hood. Nightwingiem oczywiście bym nie pogardził :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MisticGohan_MODED napisał:

Hmmm... czyli jednak na 100% ktoś z uniwersum DC, bo słyszałem plotkę o Dare Devilu od Marvela.

Po czym wnosisz, że na 100% ktoś na uniwersum DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Nawiasem na ich miejscu byłbym bardzo ostrożny z nakręcaniem hype'u po tym jak dwukrotnie skopali premierę B:AK na PC, a gameplay został cześciowo zjechany choćby za beznadzieną walkę z DS, któa pokonała Electrocutnionnera w konkursie na najgorszego bossa w historii marki.

Chciałbym, żeby inne gry miały taki gameplay, żeby największą jego wadą była walka z bossem. Owszem, walki z bossami w AK były słabe, głównie przez nadmierny nacisk na korzystanie z Batmobilu, ale poza tym AK jest genialną grą - pod względem prowadzenia fabuły, walki, realizacji Batmobilu, czy zadań pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman AK to najlepsza produkcja na obecna generacje konsol. Ta gra ma wszystko od grafiki po dzwiek , klimat , gameplay , swiat , fabula . Szczerze mowiac niema dla mnie batmana ktory by zszedl ponizej oceny 9 a zaznaczam , ze nigdy nie lubilem batmana jako postaci z calego uniwersum powiem nawet , ze wciaz za nim nie przepadam jesli chodzi o filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madoc napisał:
9 godzin temu, NemoTheEight napisał:

Nawiasem na ich miejscu byłbym bardzo ostrożny z nakręcaniem hype'u po tym jak dwukrotnie skopali premierę B:AK na PC, a gameplay został cześciowo zjechany choćby za beznadzieną walkę z DS, któa pokonała Electrocutnionnera w konkursie na najgorszego bossa w historii marki.

Chciałbym, żeby inne gry miały taki gameplay, żeby największą jego wadą była walka z bossem. Owszem, walki z bossami w AK były słabe, głównie przez nadmierny nacisk na korzystanie z Batmobilu, ale poza tym AK jest genialną grą - pod względem prowadzenia fabuły, walki, realizacji Batmobilu, czy zadań pobocznych.

Gameplay jest spoko, ale gra miała 2 premiery na PC i nawet przy 2. stwierdizli, że dalej są bugi po szczyt. Podobnie było z B:AO. Jak dla mnie gra dobra ale zaczynałem 4 razy, bo za 3 zawsze jakiś bug rozwalał grę. Moze po prostu powinienm kupić konsolę? Nie trzeba ulepszać co kilka lat i nie ma aż takich problemów. No i PS zazwyczaj ma bonusy jeśli chodiz o serię Arkham, czy Asasyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować