Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Horizon: Zero Dawn w edycji GOTY nadchodzi?

13 postów w tym temacie

Stack_Black napisał:

Pajonk78 ty tak na powaznie czy nie wziales lekarstw ;)

A dlaczego by nie? Final Fantasy XV i Nioh już niedługo na PC - dlaczego tutaj też by tak być nie mogło? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Dlatego , ze gra zostala wydana przez sony?? Final fantasy nie jest nawet ex a nioh nie byl brandowany przez sony.

A znasz powiedzenie, że jedynie świnia nie zmienia poglądów? Daj mi się choć nacieszyć na stare lata, że cuda się zdarzają, ok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta firma robi TYLKO dla Sony. Dodatkowo nie mają powodu żeby to zmieniać. Rynek PC o ile duży o tyle wymaga sporego nakładu środków. Dodatkowo na 100% mają słodki deal z Sony. A jak dorzucimy fakt że w tej generacji Sony zmiażdżyło MS (ci się sami podłożyli jak idioci na premierę konsoli) to GG ma raczej wygodne gniazdko z którego może w nas rzucać swoimi grami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sczerze nie znam takiego powiedzenia . Raczej , ze swinia to i g.wno op.erdoli. wiec raczej swinia pogladow nie posiada ;) . Moze i gre jakas zrobia , ale niestety nadzieje musze Ci odebrac na HZD ;) . Kup na te stare lata konsole, daje Ci gwarancje , ze nie pozalujesz. Nie mam pc i z tego co widze nic mnie nie omija , a i wkladac w sprzet nie musze . Gry czekam az zejda do 100zl , chyba , ze sie napale to i przeplacic potrafie , ale za to odsprzedaz z strata 20/30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować