Zaloguj się, aby obserwować  
BarYo

Laptop gamingowy

3 posty w tym temacie

Witam, poszukuje dobrze obeznanych osób w sprzęcie komputerowym, obecnie chce kupić sobie dobry laptop gamingowy do 8 tys. A że jestem dość blady w tych tematach to potrzebuje conieco pomocy w doborze takiego owego laptopa, jest ich owszem mnóstwo, ale wieksozsc także z nich ma nieźle podwyższoną cenę, gdzie mogłoby się kupić lepszy sprzęt za tą sumke, na czym mi zależy? Oczywiście by laptop dosłownie zżerał każą grę typu jak wiedźmin dziki gon, GTA V, czy też lola, cs go na wysokich ustawieniach z dobrą jakością grafiki, bez żadnych zająknięć czy innego zacinania się podczas gry, utrzymując doskonały poziom fps itd. Jak narazie znalazłem jedną propozycję laptopa dla siebie, chociaż nie wiem czy byłby to dobry wybór. Jeżeli znajdzie się osoba co podałaby mi konkret laptop, to chciałbym także jakąś dobrą podkładkę chłodzącą do laptopa. Co do wyboru, to zastanawiałem się nad laptopem produkcji Lenovo, a dokładniej: 

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-lenovo-ideapad-y910

Nie wiem czy byłby to dobry wybór, jak już wspomniałem, nie jestem zbytnio w tym obeznany, zależy mi na tym by miał tą kartę graficzną GeForce GTX 1080, dobrą jakość grafiki full HD 4k, dysk SSD itp.

 

Edytowano przez BarYo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptop LENOVO Ideapad Y910-17ISK 80V10050PB

  • Wyświetlacz: 17.3" (1920 x 1080 (Full HD)
  • Procesor: Intel® Core™ i7-6820HK
  • Pamięć RAM: 32 GB DDR4
  • Dysk SSD: 128 GB
  • Dysk HDD: 1 TB
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070M 8 GB GDDR5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Polećcie laptopa nadającego się do grania i pracy w granicach 3500-do 3800 max.

Myślałem o:

Laptop LENOVO Legion Y520-15IKBN (80WK01AYPB) i5-7300HQ 4GB 1000GB GTX1050 W10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować