Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Original Sin II ukończone w niespełna 40 minut

5 postów w tym temacie

Headbangerr napisał:

Jeśli kogoś speedrun kręci bardziej, niż sama zawartość gry, to OK. Dla mnie Divinity 2 jest chyba ostatnią pozycją, którą chciałbym przechodzić "na wyścigi".

On tą grę przeszedł z parę razy na najtrudniejszym poziomie zaliczając ja na 100% zanim do speedruna zasiadł. Dodatkowo trzeba wynaleźć błędy gry by je potem wykorzystać co zwykły szary człowieczek jak ja przy kilkukrotnym przejściu bym pewnie nie wyłapał.

 Jak można wierzyć że ktoś sobie siądzie przed grą pierwszy raz w której nie ma żadnych podpowiedzi i ukończy ją w 40 min. Przecież tu wystarczy pomyśleć, a nie głupoty pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Jak można wierzyć że ktoś sobie siądzie przed grą pierwszy raz w której nie ma żadnych podpowiedzi i ukończy ją w 40 min.

Nigdzie nie napisałem, że w to wierzę.

Przecież tu wystarczy pomyśleć, a nie głupoty pisać.

W pełni się z tobą zgadzam, co gorąco zalecam zarówno tobie, jak i drugiemu koledze, który się do mojej wypowiedzi odniósł. Tak się składa, że w temacie gier siedzę już przeszło 25 lat. Zastanawiam się, czy panowie tu obecni chociaż tyle chodzicie po tym świecie. Na forum gram.pl wypowiadam się coraz rzadziej, głównie z uwagi na fakt, że czasy się zmieniły i coraz więcej tu podobnych wam osobników, nie potrafiących już nawet zrozumieć, czym są luźne przemyślenia, nie stwierdzające niczego jednoznacznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować