Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE obiecuje lepszy balans systemu skrzyń w Star Wars: Battlefront II

6 postów w tym temacie

Proszę by gra dawała prawo wyboru grania w orginał gry lub ewentualnie jakieś spolonizowanie .Dubbing powinien być prawnie zakazany . Lord Vader z zaparciem mnie nie bawi. Napisy ! Nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. jestem pozytywnie zaskoczony. Grałem w betę, gra jest dobra tylko te skrzynki rzeczywiście budziły niepokój. Taki Boba Fet miał na lvl 4 100% niewrażliwość na ogień wroga kiedy był w powietrzu. Tzn był nieśmiertelny. Przegięcie pały kompletne, zwłaszcza jak ktoś mógł ładować kasę aż to dostał.

2. wygląda na to że gra będzie warta swoich pieniędzy. Brak DLC, skrzynki które nie oferują najpotężniejszych przedmiotów (było by wg mnie OK gdyby np dali w nich tylko kosmetykę jak to robi Overwatch, tam to się sprawdziło), dużo map, bohaterów, bitwy kosmiczne, kampania SP. TAK POWINIEN WYGLADAĆ poprzedni battlefront.

3. mam ciche podejrzenie że EA coś wymyśli i jednak to spieprzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak oryginalnej ścieżki dźwiękowej + pl napisów i przymus słuchania polskiego dubbingu jest nie do zaakceptowania. Do tego jeszcze trzeba płacić pełną cenę za tak perfidnie okrojony produkt. EA POLSKA FTW! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja, którą moźna nazwać dobrze zbalansowanymi skrzynkami to wywalenie mikropłatności na śmieci. Ewentualnie zostawienie kosmetyki, bo w sumie nie ma za bardzo różnicy czy kupuje się je w ten sposób, czy w formie małego dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dariuszp
Nie znam szczegółow o tym tytule: co prawda widziałem streamy z bety i jak na betę gra wyglądała i brzmiała IMO bardzo ładnie i bogato, ale...
 
Ale to gra o Star Wars, czyli sporo produckja jak ilicencja kosztowała. No i to EA, takze na pewno postarają się wydoić ile się da. Ma nie być DLC? Nie znam szczegółow, ale słysząc to po prostu nie wierzę... IMO dodatkowa zawartość jest pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować