Zaloguj się, aby obserwować  
Seetry

Jaka obudowa z dobrym chłodzeniem

2 posty w tym temacie

Witam. Ostatnio pożałowałem zakupu obudowy, którą posiadam obecnie (Wiedźmin 3 nagrzewa mi GPU i CPU do ok. 85 stopni, chyba, że otworzę panel boczny wtedy temperatury spadają do ok 50 na CPU i 70 na GPU ale nie chcę trzymać obudowy otwartej) i zacząłem poszukiwanie nowej obudowy, która zapewni moim podzespołom chłodzenie na akceptowalnym poziomie. Wzrok kierowałem w kierunku be quiet Silent base 800 albo NZXT s340 Elite aczkolwiek nie zależy mi na maksymalnym wyciszeniu a raczej stawiam nacisk na chłodzenie. Zaznaczam, że posiadam chłodzenie powietrzem i raczej nie mam w planach montażu chłodzenia płynem. I tu zwracam się o pomoc czy moglibyście doradzić jakieś ciekawe obudowy, które zapewniają przyzwoite chłodzenie powietrzem?  Kompatybilność z płytą ATX, chłodzenie CPU to SilentiumPC Grandis 2 XE1436 a długość karty graficznej to ok 29cm. Jeśli chodzi o cenę to przełknę jakoś kwotę do 450-500zł o ile mam być zadowolony z temperatur. Dodam, że wolałbym aby obudowa była bez szyb, szkieł i innych bajerów do zaglądania do środka. Dziękuję serdecznie za podpowiedzi i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować