Zaloguj się, aby obserwować  
Seetry

Jaka obudowa z dobrym chłodzeniem

2 posty w tym temacie

Witam. Ostatnio pożałowałem zakupu obudowy, którą posiadam obecnie (Wiedźmin 3 nagrzewa mi GPU i CPU do ok. 85 stopni, chyba, że otworzę panel boczny wtedy temperatury spadają do ok 50 na CPU i 70 na GPU ale nie chcę trzymać obudowy otwartej) i zacząłem poszukiwanie nowej obudowy, która zapewni moim podzespołom chłodzenie na akceptowalnym poziomie. Wzrok kierowałem w kierunku be quiet Silent base 800 albo NZXT s340 Elite aczkolwiek nie zależy mi na maksymalnym wyciszeniu a raczej stawiam nacisk na chłodzenie. Zaznaczam, że posiadam chłodzenie powietrzem i raczej nie mam w planach montażu chłodzenia płynem. I tu zwracam się o pomoc czy moglibyście doradzić jakieś ciekawe obudowy, które zapewniają przyzwoite chłodzenie powietrzem?  Kompatybilność z płytą ATX, chłodzenie CPU to SilentiumPC Grandis 2 XE1436 a długość karty graficznej to ok 29cm. Jeśli chodzi o cenę to przełknę jakoś kwotę do 450-500zł o ile mam być zadowolony z temperatur. Dodam, że wolałbym aby obudowa była bez szyb, szkieł i innych bajerów do zaglądania do środka. Dziękuję serdecznie za podpowiedzi i życzę miłego dnia.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować