Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Gran Turismo Sport - to nie jest Gran Turismo na które czekałem

3 posty w tym temacie

"Grafika mogłabyć lepsza"... że co? Czy my w ogóle o tej samej grze mówimy? Czy na chwilę obecną istnieje gra która się bardziej zbliżyła do fotorealizmu? Jedyna która mi przychodzi do głowy to DriveClub ale po za nią... nic.

Do tego to porównanie z Forzą... my mówimy o tej samej Forzie w której materiały mają zdecydowanie plastikowe odczucie, oświetlenie jest zdecydowanie ubogie z nastawieniem na styl "Photoshop"? Ta Forza gdzie jedyny "wodotrysk" to efekty pogodowe które i tak się chowają w porównaniu z wspomnianym DriveClub czy też pCARS 2?

Ja rozumiem że nie każdemu dany styl graficzny się może podobać, ale powiedzieć że Gran Turismo Sport ma zaledwie przyzwoitą grafikę... to na głowę coś musiało ostro paść. Digital Foundry dokonało pięknych oględzin GT Sport pod względem grafiki, polecam obejrzeć, bo takie bezmyślne wzmianki rzucają cięń niekompetencji na naprawdę dobrą recenzję.

 

PS. Nie rozumiem jak symulator łodzi aka Forza 6/7 może zapewnić lepsze doznania z prowadzenia samochodu ale to już kwestia osobista, choć zdecydowanie mogę zgodzić się że pCARS2 robi pewne rzeczy lepiej, choć inne gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować