Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars Battlefront II – ujawniono długość kampanii fabularnej

7 postów w tym temacie

Im więcej czytam o tej grze, tym mniejszą mam ochotę ją kupić (kiedykolwiek). Dostałem przed chwilą maila z podziękowaniami za udział w becie. Dosłownie napisali tam "przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną skrzynię, dzięki której uzyskasz początkową przewagę w walce wraz z ukazaniem się gry w listopadzie". Serce się kraje przez to co EA wyprawia z licencją Gwiezdnych Wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym :P Dramat , żeby stworzyć grę , aby móc grać 8h w fabułę :D Dziękuję bardzo :P 

I tak tą grę zakupię , bo jestem fanem SW , ale niech się poprawią , bo to zaczyna być już irytujące (ich zachowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pspsga napisał:

Czytałem o tym  Dramat , żeby stworzyć grę , aby móc grać 8h w fabułę  Dziękuję bardzo  

I tak tą grę zakupię , bo jestem fanem SW , ale niech się poprawią , bo to zaczyna być już irytujące (ich zachowanie)

Słabym jesteś fanem jeżeli wspierasz takie wycieranie sobie butów tą marką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeithWX napisał:
pspsga napisał:

Czytałem o tym  Dramat , żeby stworzyć grę , aby móc grać 8h w fabułę  Dziękuję bardzo  

I tak tą grę zakupię , bo jestem fanem SW , ale niech się poprawią , bo to zaczyna być już irytujące (ich zachowanie)

Słabym jesteś fanem jeżeli wspierasz takie wycieranie sobie butów tą marką

Nom. Tak naprawdę ja nawet nie winię wielkich ikorpo za słabe gry. Oni patrzą na kasę. Mniej dopracowane, krótsze gry i wiećej DLC to wiecej kasy. Gracze mogą wywrzeć nacisk porteflami, bo mniej kupujacych=mniejsza kasa=refleksja władcow korpo=;epsze gry w celu poprawy sprzedaży. Ale nie! Kupujmy jak leci co dadzą!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NemoTheEight napisał:

Nom. Tak naprawdę ja nawet nie winię wielkich ikorpo za słabe gry. Oni patrzą na kasę. Mniej dopracowane, krótsze gry i wiećej DLC to wiecej kasy. Gracze mogą wywrzeć nacisk porteflami, bo mniej kupujacych=mniejsza kasa=refleksja władcow korpo=;epsze gry w celu poprawy sprzedaży. Ale nie! Kupujmy jak leci co dadzą!.

Z tym to do braci i sióstr na konsolach, czyli życzę szczęścia.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować