Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein II: The New Colossus - znamy wymagania sprzętowe i zaawansowane ustawienia na PC

7 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze wymagania troche zawyzone. Najlepiej by bylo jakby chodzil jak nowy doom, który nawet na i3 6100 trzymal praktycznie caly czas ponad 110 fps na ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wymagania są znacznie zawyżone bo orginalne były podawane na gameskonie w niemczech i były znacznie niższe tye zostały teraz wymyślone żeby wspomuc sprzedaż nowych komputerów żeby branża mogła sobie dorobić minimum to jest 

  • Procesor: Core i5-2500 3.3GHz FX-8320
  • Karta graficzna: GeForce GTX 560 Radeon HD 6870
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wolne miejsce:38GB win 7,8,10 64 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, igi679 napisał:

te wymagania są znacznie zawyżone bo orginalne były podawane na gameskonie w niemczech i były znacznie niższe tye zostały teraz wymyślone żeby wspomuc sprzedaż nowych komputerów żeby branża mogła sobie dorobić minimum to jest 

  • Procesor: Core i5-2500 3.3GHz FX-8320
  • Karta graficzna: GeForce GTX 560 Radeon HD 6870
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wolne miejsce:38GB win 7,8,10 64 bit

Właśnie na temat wymagań to jest trochę chaos najpierw te podane na gamescom, potem te oficjalne na steam i jeśli dobrze pamiętam na oficjalnym forum jeden z twórców palnął "jak komuś doom dobrze działa to wolf 2 będzie dobrze działał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga bez problemów na FHD i na Ultra, Komputer Lenovo Legion Y520, Pentium i5-7300, 8GB RAM, karta Geforce 1050TI. Naprawdę nie wiem skąd oni biorą te wymagania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować