Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darkest Dungeon - DLC Shieldbreaker już jutro na PC

9 postów w tym temacie

Ja pierdziele, ale irytuje mnie to robienie na siłę z kobiet wojowniczek -_- Kobiety nie nadają się na front ani do walki, ta propaganda jest po prostu żałosna. Bez problemu znaleźli by klasę postaci, która do kobiety by pasowała, ale nie, trzeba lizać du**ę feminaziskom. Jeśli już napawdę chcieli iść w tą stronę, to trzeba było zrobić Amazonkę, przynajmniej byłoby widać jak na dłoni, że to bajka, a nie zakłamywanie rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kazak napisał:

Ja pierdziele, ale irytuje mnie to robienie na siłę z kobiet wojowniczek -_- Kobiety nie nadają się na front ani do walki, ta propaganda jest po prostu żałosna. Bez problemu znaleźli by klasę postaci, która do kobiety by pasowała, ale nie, trzeba lizać du**ę feminaziskom. Jeśli już napawdę chcieli iść w tą stronę, to trzeba było zrobić Amazonkę, przynajmniej byłoby widać jak na dłoni, że to bajka, a nie zakłamywanie rzeczywistości.

Eeee tam w fantasy jeszcze mozna to wybaczyc. Gorzej jak kobity pchaja sie do wojska i policji, to jest dopiero smiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TigerXP napisał:

 smiech na sali

to jest z waszych debilnych komentarzy

2 godziny temu, Kazak napisał:

 przynajmniej byłoby widać jak na dłoni, że to bajka, a nie zakłamywanie rzeczywistości

Nie wiem co trzeba mieć zamiast mózgu, żeby pomylić Darkest Dungeon z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież były tarczowniczki wśród wikingów. Mogliby jednak zmienić jej wygląd na niego bardziej odpowiadający ludom północy.

A ponadto obok wspomnianej amazonki można byłoby dodać gladiatorkę lub po prostu kogoś o innej nazwie walczącego zawodowo na arenach. Pomysłów co nie miara na kobiecą postać wojowniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazak napisał:

Ja pierdziele, ale irytuje mnie to robienie na siłę z kobiet wojowniczek -_- Kobiety nie nadają się na front ani do walki, ta propaganda jest po prostu żałosna. 

Mały odkop, ale chcę zaznaczyć że to nie nadawanie się kobiet na front etc to wymysł późniejszego ścredniowiecza a szczególnie efekt renesansu i kolejnych epok przedtem nikt nie miał z tym problemów wręcz przeciwnie w większości armi barbarzyńców kobiety normalnie słurzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Master_Bhaal napisał:

Mały odkop, ale chcę zaznaczyć że to nie nadawanie się kobiet na front etc to wymysł późniejszego ścredniowiecza a szczególnie efekt renesansu i kolejnych epok przedtem nikt nie miał z tym problemów wręcz przeciwnie w większości armi barbarzyńców kobiety normalnie słurzyły

W wielu armiach barbarzynców słuŻyli tez shamani, badz druidzi, to teraz w kazdym czolgu powinien byc przynajmniej jeden taki = +10 do dmgu, na okretach wojennych conajmniej 10ciu = +25 do pomyslnych wiatrów. Baa taki hannibal uzywal nawet sloni, wiec powinnismy jak najszybciej importowac z setke do nas, wtedy juz nas nikt nie napadnie. Szkoda ze nikt nie uzywal baranów i osłów, bo tych mamy akurat w kraju w nadmiarze. 

A tak serio to barbarzyncy nie sa zadnym wyznacznikiem, taki rzym nie mial w armii kobiet i tlukl barbarzynców hurtowo przez ponad tysiac lat. W afryce wcielaja do armii dzieci i pytanie brzmi: co z tego? To ze walcza, nie znaczy ze przedstawiaja jakakolwiek wartosc bojową. To samo z kobietami, kto widzial kobiete w wojsku, badz w policji w akcji zgodzi sie ze mna. Nie popadajmy w ten bzdurny feminizm, bo kiedys jak Cie bedzie bilo dwóch pijanych chlopów i podjadą dwie kobitki w radiowozie po czym poloża sie po jednym strzale, to szybko zmienisz zdanie. A wierz mi, widzialem podobne akcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za odkopywanie tematu, ale dopiero tu wróciłem. Zgadzam się z Tigerem, przeciętny facet jest większy i silniejszy od przeciętnej kobiety, to że znajdą się babochłopy, który są w stanie pokonać mężczyznę to wyjątek potwierdzający regułę. Kobieta jako tako nie nadaje się do walki, raz na jakiś czas można coś takiego zobaczyć, ale połowa wojowników jako kobiety w co drugiej grze i filmie, to zakłamywanie rzeczywistości i nie da się na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować