Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Hellblade: Senua''s Sacrifice lepsza niż przewidywano

6 postów w tym temacie

Przy DMC też się cieszyli ze sprzedaży, a gra nie zaliczyła nawet minimalnej zakładanej przez Capcom. Jak widać jak gra u nich zaliczy te 500tyś sprzedanych kopi to już szaleją :D.

Nie powiem ogrywam ich gry, ale po ostatnich dwóch produkcjach ze słabym systemem walki i poziomem trudności dla trzy latków poczekam na więcej opinii graczy. Na razie wychodzi że wyciągnęli jakieś wnioski po ostatnich średniakach bo całkiem dobre komentarze ma ich nowa produkcja.

Jedyne słabe komentarze jakie widzę to od graczy Pcetowych. Problemy zapisu, czułość myszki i jakieś błędy. No bo jak żeby inaczej w tych czasach by na blaszaku coś dobrze chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niczego sobie. Pomysł super, wykonanie też. Gra krótka, a nawet mimo to bywa monotonnasystem walki fajny, ale same sekwencje w których walczymy ciągną się bez końca. Fabularnie gra jest niezbyt oczywista, dziwna i po prostu ciekawa. W grze było kilka ciekawych, oryginalnych fragmentów, ale spora część gry wydała mi się jak wspomniałem monotonna . gra takie dobre 7,5/10 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować