Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein 2: The New Colossus ukończone w mniej niż 80 minut

9 postów w tym temacie

Gierka fajna ale przesadzili z polityczną propagandą. Blasko używający słowa white people w stosunku do innych białych brzmi tak nienaturalnie jak to tylko możliwe. Z drugiej strony, studio które robiło tą grę jest ze Szwecji. Ten kraj to bastion ideologii lewackiej. Mogli zostać przy tłuczeniu Niemców zamiast przepychać rasistowską, anty-białą propagandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 godzin 34 minuty w tyle ukończyłem Wolfensteina 2. Ze wszystkimi znajdzkami oprócz zabawek Maxa. Gra super. Czas przejścia gry DZIADOSTWO!!! Nawet na weekend mi nie starczyła. Wieczór w sobotę, i dziś niedziela półtorej godziny grałem i koniec. Dobrze że Call of Duty ® już w piątek bo nie ma w co grać. A tak będzie multi na codzień i Zombie. Resztka Asasyna mi na PS4 została, ale jeszcze raz go przejdę po 7 listopada jak X już będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ukończyłem grę w 13:26 godzin. Nie ruszałem questów pobocznych (tych z mapy) poza jednym, który mi ją pokazał. Nie śpieszyłem się, nieźle się rozglądałem na każdym z poziomów. Nie robię recenzji, ale gra świetna :) Grałem na najtrudniejszym dostępnym poziomie trudności (na 1 przejście), był feir: coś wejdzie Ci na plecy to nie żyjesz, ale jak grasz rozsądnei to nie będzie problemów. Teraz tylko dokńczyć zadania poboczne i czekać na dodatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmiechu warte....

Mam wydać 150 zł na grę którą skończę nawet.... w..... 20 godzin! żart

Battlefield - średnio każdą cześć mam przegrane jakieś 700-800 godzin i za każdym razem czuję się jakby była inna akcja....

Nawet średniej klasy przeciwnik daje mi więcej satysfakcji gdy go zabiję.... niż zabicie BOSA AI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MrX_MrY napisał:

To jest śmiechu warte....

Mam wydać 150 zł na grę którą skończę nawet.... w..... 20 godzin! żart

Battlefield - średnio każdą cześć mam przegrane jakieś 700-800 godzin i za każdym razem czuję się jakby była inna akcja....

Nawet średniej klasy przeciwnik daje mi więcej satysfakcji gdy go zabiję.... niż zabicie BOSA AI :-)

Masz racje, porównuj produkcje single do multi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jedynie wyraźić swoją opinię... że nie widzę sensu płacić za grę 50 euro którą skończę w parę godzin. 

Single player powinien kosztować max 20 euro w dniu premiery jeżeli taki Battlefield kosztuje 50 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrX_MrY napisał:

To jest śmiechu warte....

Mam wydać 150 zł na grę którą skończę nawet.... w..... 20 godzin! żart

Co ty gadasz jak by w FPS czysty singiel miał 20 godzin to by mi wiara wróciła w producentów. Aktualnie jak gra ma 7-8 godzin to już jest szał bo się wysilili.
Jak ktoś ma powyżej 10 to znaczy że podziwiał widoki , wykańczał przeciwników na jakieś wykwintne sposoby, albo był słaby i ginął co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2017 o 15:08, MrX_MrY napisał:

To jest śmiechu warte....

Mam wydać 150 zł na grę którą skończę nawet.... w..... 20 godzin! żart

Battlefield - średnio każdą cześć mam przegrane jakieś 700-800 godzin i za każdym razem czuję się jakby była inna akcja....

Nawet średniej klasy przeciwnik daje mi więcej satysfakcji gdy go zabiję.... niż zabicie BOSA AI :-)

mała korekta gra dla ogarniętego gracza trwa 6,5 godz. z czego 3,5 godz. to filmiki, czyli w sumie płacisz 150 zł za 3 godz. czystej rozgrywki co w porównaniu do Wiedźmina 3 wypada gorzej niż blado.

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować